S hlavou v oblakoch: 29. a 30. epizóda

S hlavou v oblakoch: 29. a 30. epizóda

Can si nemôže pomôcť – vždy, keď vidí Sanem, stráca hlavu. A ona je na tom, na Poleninu zlosť, úplne rovnako!

Aj keď Sanem (Demet Özdemir) cíti v kostiach, že sa Can (Can Yaman) možno bude hnevať, privezie Polen (Kimya Gökçe Aytaç) do jeho útočiska na chate. Najviac tým však ublíži sama sebe, pretože hrdá Polen neunesie pravdu, ktorú sa tak náhodou dozvie a predstiera, že s Canom chcú byť spolu sami... No v tento večer ani jedna, ani druhá nedostane to, čo čom jej srdce piští. Hoci Ayhan (Ceren Taşçı) ešte zrejme stále nedocvaklo, čo k nej Cey Cey (Anıl Çelik) cíti, Osman (Ali Yağcı) v tom má dosť jasno – a podvedome sa prepne do preňho nie práve typického bojového módu! Do začiatku pracovnej doby je ešte ďaleko a Deren (Tuğçe Kumral), ktorá hádam ani nespáva, už stresuje. Polen síce trochu zaskočí Cana rozhodnutím zostať, no zachová sa ako džentlmen. A aby to nepochopila nesprávne, ešte raz jej pripomenie, že na ich rozchode to nič nemení. Keď sa na ňu so žiadosťou o pomoc obráti medzičasom už totálne vystresovaný Cey Cey, Leyla (Öznur Serçeler) mu spontánne odporučí Osmana – netušiac, aký nepravdepodobný kolotoč udalostí tým rozkrúti... Can si všimne, že Sanem pripevnila malý lístoček na stromček prianí v kancelárii a nenápadne si ho odtiaľ vezme. Všetci majú o zábavu postarané, keď sa Cey Cey zrazu uprostred príprav zrúti... Asi tak na päť minút aj s cestou. O ešte väčšie predstavenie, no určené len jednému divákovi, sa však postará Deren, keď jej Can povie o plánovanom návrate Aylin (Sevcan Yaşar) do agentúry. Jazyčnica Melahat (Ferdi Baycu Güler) nasadí Mevkibe (Özlem Tokaslan) do hlavy chrobáka. Ako inak, ide o Nihata (Berat Yenilmez)...

Galéria

Keď sa Sanem od všetečnej Güliz (Sibel Şişman) dozvie, že Polen zostáva, myslí si, že si s Canom dali druhú šancu – a dosť ju to rozhodí. Nečakané Ayhanino priznanie Cey Ceya, ktorý je už i tak od rána pod prúdom, definitívne odrovná. Nečudo, že keď sa Aylin a Deren do seba pustia ako fúrie, stratí nervy a rázne ich usadí, akoby on bol ich šéf a ony jeho podriadené! Can si nemôže pomôcť – vždy, keď vidí Sanem, stráca hlavu. A ona je na tom, na Poleninu zlosť, úplne rovnako! Keď Mevkibe natrafí vo svojej kuchyni na nenávidenú Aysun (Asuman Çakır), zaváňa to problémami... Po Cey Ceyovi napokon dôjde trpezlivosť s Aylin a Deren aj Canovi.

Emre (Birand Tunca) naozaj nevie, čo si má o Aylininom priznaní myslieť. Na jednej strane mu to lichotí, na strane druhej ale už sa jej zásluhou párkrát riadne spálil... Leyla drobnou ľsťou vytrhne Sanem pomyselný tŕň z päty.

Sledujte v piatok, 15. marca, o 11.00!

Nenechajte si ujsť ani triler Stratená v horách - v nedeľu, 17. marca, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie