S hlavou v oblakoch: 31. a 32. epizóda

S hlavou v oblakoch: 31. a 32. epizóda

Keď ostatní odídu, Sanem a Can zostanú spolu sami. A hoci ho ona, vystrašená vlastnými citmi, odoženie... On si ju opäť nájde!

Sanem (Demet Özdemir) má pocit, akoby sa ocitla v nejakom strelenom filme, keď sa u nich zrazu objaví Can (Can Yaman), navyše na pozvanie jej mamy (Özlem Tokaslan). A to je iba začiatok jej, ehm, utrpenia... Detailista Cey Cey (Anıl Çelik) takmer sknokautuje Drahúšika (Cihan Ercan), keď sa v ovocnom sade pokúsi obrať zo stromu pár jabĺk, pretože nenájdu žiadne padavky, po ktoré pôvodne prišli. Na pobreží, na mieste, kde sa už predtým raz doráňali, sa Can a Sanem opäť nepekne pohádajú. Ako inak, ide o Polen (Kimya Gökçe Aytaç), o Leventa (Baki Çiftçi), o Albatrosa... A o nich dvoch. Mevkibe s neskrývaným potešením vráti Aysun (Asuman Çakır) všetko, čo navarila. Tá, to, pochopiteľne, nevezme najlepšie... Z Deren (Tuğçe Kumral) je vďaka nútenej spolupráci s Aylin (Sevcan Yaşar) už v podstate nonstop uzlíček nervov. Cey Cey je v šoku, keď zistí, že Sanem pozná jeho starostlivo skrývané tajomstvo... Can tak trochu zneužije svoju šéfovskú pozíciu pre vlastné potešenie – aby sa mohol chvíľku beztrestne tešiť z pohľadu na Saneminu krásnu tvár. Keď najatý herec opakovane totálne zmrví nakrúcanie reklamného spotu na nový organický nápoj, je každá rada drahá. Až na pár výnimiek je to totiž výlučne jeho chyba – a hoci sa to zdá temer nemožné, jeho výkon je s každou ďalšou klapkou horší... Situácia sa vyhrotí krátko po príchode vyzývavo nahodenej Polen, takže je Can viac-menej nútený predčasne vyhlásiť obedňajšiu prestávku.

Galéria

Leyla (Öznur Serçeler) a Emre (Birand Tunca), každý z iného dôvodu, sa spolu po práci tiež vyberú na nakrúcanie. Na pľaci však práve vládne chaos, stres a panika. Riešenie všetkých problémov napokon, tak trochu paradoxne, nájde niekto mimo agentúry... Ayhan (Ceren Taşçı)! Keď ostatní odídu, Sanem a Can zostanú spolu sami. A hoci ho ona, vystrašená vlastnými citmi, odoženie... On si ju opäť nájde! Ako na potvoru sa vzápätí na scéne objaví Deren s ďalšou absurdnou jóbovkou! Cey Ceya výbušného ako súdok prachu viac než všetky pracovné problémy frustruje, že Ayhan očividne stále nechápe, čo sa medzi nimi deje. Osman (Ali Yağcı) s obavami sleduje, akí sú si Leyla a Emre zrazu blízki...

Can si ukradne ďalšiu kratučkú chvíľku iba so Sanem, s ktorou sa priam osudovo priťahujú - ako dva magnety. Obaja ľutujú jediné... Že tu spolu nie sú sami.

Sledujte v pondelok, 18. marca, o 11.00!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Šikanovaná - v nedeľu, 24. marca, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie