S hlavou v oblakoch: 39. a 40. epizóda

S hlavou v oblakoch: 39. a 40. epizóda

Netrvá dlho a bystrý Can odhalí Sanemino tajomstvo a, samozrejme, rozhodne nemá v pláne nechať si to len pre seba!

Cey Cey (Anıl Çelik) sa márne snaží vliať všetkým v tíme do žíl aspoň trošku optimizmu, úsmevy im od stresu doslova zamŕzajú na tvárach. A špeciálnou kategóriou je doslova paródia na úsmev, ktorú kŕčovito vystrúha totálne vynervovaná Deren (Tuğçe Kumral)... Akif (Tolga Bayraklı) sa kráľovsky zabáva na Canovej (Can Yaman) bezmocnosti a jeho odhodlaní získať si Sanem (Demet Özdemir) za každú cenu. Emre (Birand Tunca) je až trestuhodne naivný, ak si myslí, že neriadenú strelu menom Aylin (Sevcan Yaşar) dokáže nejako ukočírovať. Keďže vo firme zavládla ďalšia kreatívna kríza, Can a Deren opäť zavolajú tím na rýchly brainstorming do sídla Divitovcov – a Sanem musí ísť voľky-nevoľky tiež! Premiéru Osmanovej (Ali Yağcı) reklamy si, samozrejme, nenechá ujsť nik zo susedov. A to je pre Drahúšika (Cihan Ercan), žiaľ, ďalší dôvod na frustráciu – a ďalší zúfalý pokus všetkým dokázať, že je minimálne rovnako dobrý, ak nie lepší, ako Osman... Ako už párkrát predtým, aj tentoraz Cey Cey totálne spanikári, len čo začuje slovo „tajomstvo“ – a keď mu Sanem následne zverí jedno veľmi konkrétne tajomstvo, aby nikomu nič nevyzradil, urobí niečo absolútne strelené. Stre-le-né! Nečudo, že ho Deren s Canom radšej pošlú domov, rovnako ako zvyšok tímu... Vrátane sklamanej Sanem, ktorá má slzy na krajíčku, hoci sa zúfalo snaží nedať na sebe nič znať. Leylu (Öznur Serçeler) zaskočí, keď jej rodičia povedia o láske, ktorú by si jej sestra podľa nich mala vytrhnúť zo srdca. Ich názor však, z pochopiteľných dôvodov, nezdieľa – je na tom totiž v podstate rovnako ako Sanem.

Galéria

Apropo, Sanem... Keď Deren tímu nadšene oznámi, akú tému s Canom vybrali pre najnovšiu kampaň lukratívneho klienta, na chvíľu skamenie – len aby si vzápätí, keď osamie, dopriala malý víťazný tanček. Pretože áno, ten nápad je jej! Ayhan (Ceren Taşçı) si na rozhovor s Cey Ceyom nevyberie práve najlepší moment – jej vyvolený je totiž na pokraji nervového zrútenia! Leyla ani nevie prečo, no nie je dvakrát nadšená, keď uvidí Osmana v družnom rozhovore s Güliz (Sibel Şişman). Netrvá dlho a bystrý Can odhalí Sanemino tajomstvo a, samozrejme, rozhodne nemá v pláne nechať si to len pre seba! Je zrejme len otázkou času, kedy sa Drahúšikovi vypomstí nezdravá túžba stať sa hviezdou. Napokon, už po ňom pátra polícia...

Všetci sú nadšení, keď sa Cey Cey krátko po kolapse opäť vráti do agentúry. Nečudo, bez toho výstredného chlapíka to skrátka nie je ono. Can ani len netuší, čo prefíkaná Aylin sleduje tým, že si vyžiada ako osobnú asistentku Sanem!

Sledujte v piatok, 22. marca, o 10.55!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Šikanovaná - v nedeľu, 24. marca, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie