S hlavou v oblakoch: 41. a 42. epizóda

S hlavou v oblakoch: 41. a 42. epizóda

Kým zaľúbenci Can a Sanem si plnými dúškami užívajú spoločnosť jeden druhého, Aylin a Emre plánujú, ako ich raz a navždy rozdeliť...

Nihat (Berat Yenilmez) a Mevkibe (Özlem Tokaslan) sú rozhodnutí peniazmi od Osmana (Ali Yağcı) konečne splatiť svoj dlh, no keď sa ich pokúsia odovzdať Halilovi, zatvári sa vydesene, čosi nesúvisle zabľaboce a zmizne ako gáfor! Cey Cey (Anıl Çelik) sa po svojom zrútení síce pomaly zotavuje, no zakaždým, keď mu dotečie infúzia, začne znova panikáriť... Emre (Birand Tunca) si všimne, aká je Leyla (Öznur Serçeler) zrazu smutná. Ako inak, môže za to Aylin (Sevcan Yaşar). Aysun (Asuman Çakır) si robí starosti o Drahúšikovu (Cihan Ercan) príčetnosť – tá túžba byť slávny mu už naozaj začína liezť na mozog... Sanem (Demet Özdemir) sa vypomstí snaha dokázať Canovi (Can Yaman) i sebe, že spolu môžu byť pokojne sami, len ako priatelia a kolegovia. Smoliara Drahúšika napokon pred zrakmi šokovaných susedov odvedie polícia. Ukáže sa totiž, že sa už nejaký ten piatok vyhýba istej veľmi dôležitej povinnosti! Nájsť vhodné miesto na nakrútenie nového reklamného spotu inšpirovaného Saneminým scenárom sa ukáže byť ešte ťažšie, než ona a Can predpokladali. Hoci... Obaja to jediné správne miesto vlastne už dávno poznajú. Leyla priateľsky, no dôrazne varuje prelietavú Güliz (Sibel Şişman), aby neublížila Osmanovi, lebo inak...! Canovi sa pod falošnou zámienkou podarí konečne dostať tam, kam už tak dlho túžil aspoň zahliadnuť – do Saneminej izby. No zo svojho víťazstva sa dlho neteší, Sanem mu totiž opäť zlomí srdce. Ibaže tentoraz... Zlomí i to svoje. A práve preto, bez ohľadu na následky, musí konečne s pravdu von.

Galéria

V Emrem by sa krvi nedorezal, keď po návrate domov nájde v kuchyni brata hrkútať si s jeho láskou. Má obrovský, a rozhodne nie bezdôvodný strach, že Sanem Canovi skutočne povie celú pravdu. Kým zaľúbenci Can a Sanem si plnými dúškami užívajú spoločnosť jeden druhého, Aylin a Emre plánujú, ako ich raz a navždy rozdeliť... Hoci je Osman pacifista z presvedčenia, nemôže si pomôcť - vždy, keď počuje Emreho meno, je to preňho ako červené súkno pre býka! Aysun sa neustále umára kvôli Drahúšikovi, o ktorom nemá žiadne správy. Varovania Melahat (Ferdi Baycu Güler) a Mevkibe, aby si nepúšťala k telu darebáka Šakala (Tuğça Beker) púšťa jedným uchom dnu a druhým von.

Sanemini rodičia sú v šoku, keď zistia, že im ich mladšia dcéra po celý čas klame. Emre odovzdá Aylin onen prekliaty zásnubný prsteň – v naivnej nádeji, že bez neho nepodnikne nič, čo by ranilo jeho brata...

Sledujte v pondelok, 25. marca, o 10.55!

Nenechajte si ujsť ani romantický príbeh Čokoláda s Juliette Binoche, Johnnym Deppom a Judi Dench - v nedeľu, 31. marca, o 21.50, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie