S hlavou v oblakoch: 43. a 44. epizóda

S hlavou v oblakoch: 43. a 44. epizóda

Sanem sa napokon malou šikovnou ľsťou podarí dosiahnuť, čo chcela – sama smie vybrať hviezdy novej retroreklamy!

Ayhan (Ceren Taşçı) totálne spanikári, keď sa u nej zrazu objaví Mevkibe (Özlem Tokaslan) a chce konečne poznať pravdu – bezhlavo sa pustí na útek, hoci v papučiach to nie je práve najlepší nápad! Emre (Birand Tunca) s obavami sleduje, ako to medzi Canom (Can Yaman) a Sanem (Demet Özdemir) iskrí, dokonca i v práci. Keď si Aylin (Sevcan Yaşar) náhodou vypočuje, ako Deren (Tuğçe Kumral) uzemní Sanem, v hlave jej skrsne nápad, ako si tú naivnú dobrú dušu získať na svoju stranu... Úbohý Cey Cey (Anıl Çelik) sa náhodou opäť stane svedkom niečoho, čo asi radšej nemal vidieť, tentoraz v archíve. Správne, ide o Cana a Sanem! Ako väčšina čerstvých zaľúbencov, aj Can so Sanem si tu a tam ukradnú aspoň malú chvíľku iba pre seba. Napríklad v slnkom prežiarenom parku... Ayhan pri najlepšej vôli nevie, čo tým Cey Cey asi sleduje, keď tvrdí, že si to s tým vyznaním lásky „rozmyslel“. Darebák Šakal (Tuğça Beker) zacíti jedinečnú príležitosť poriadne sa nabaliť, a tak všetkých majiteľov obchodíkov v uličke, kde sa má nakrúcať, presvedčí, aby ho nechali v ich mene vyjednať s agentúrou „tú správnu cenu“... Sanem sa dosť nešikovne snaží vykorčuľovať z nepríjemnej konfrontácie s mamou a otcom (Berat Yenilmez), našťastie ju zachráni Can. Veľkohubý Šakal drzo si dovoľujúci na už i tak maximálne vystresovanú Deren zaradí ukážkovú spiatočku, keď z diaľky zbadá Cana, ktorý mu pred časom dosť tvrdo zrazil hrebienok. Jazyčnici Melahat (Ferdi Baycu Güler) naozaj stačí málo – trošku polichotiť – a potvora Aylin sa dozvie všetko, čo potrebuje. A ešte oveľa, oveľa viac!

Galéria

Len slepý by nevidel, že Leyla (Öznur Serçeler) je z Emreho úplne vedľa a že doslova hltá každé jeho slovo. Takže keď ju opäť pozve na šalát, rozžiari sa ako vianočný stromček! Keď Sanem zbadá štvoricu modeliek, ktoré majú účinkovať v jej reklame, temer ju vystrie. S Ayhan a Melahat preto okamžite rozbehnú alternatívny plán. Hoci by láskavý Osman (Ali Yağcı) za iných okolností ani muche neublížil, keď uvidí, ako si Šakal dovoľuje na Deren, niečo sa v ňom zlomí... Leyla má slzy na krajíčku, keď pochopí, že Emre vôbec nie je taký, za akého ho považovala a že ju len necitlivo využil. Sanem sa napokon malou šikovnou ľsťou podarí dosiahnuť, čo chcela – sama smie vybrať hviezdy novej retroreklamy! To pravé divadielko – pre vybrané publikum (rozumej pre jej rodičov) – však nasleduje až po nakrúcaní.

Aylin hneď zrána predostrie Emremu svoj plán na vrazenie klinu medzi Cana a Sanem. A zdá sa, žiaľ, že sa im to možno bez väčšej námahy podarí už pri raňajkách...

Sledujte v utorok, 26. marca, o 10.45!

Nenechajte si ujsť ani romantický príbeh Čokoláda s Juliette Binoche, Johnnym Deppom a Judi Dench - v nedeľu, 31. marca, o 21.50, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie