S hlavou v oblakoch: 47. a 48. epizóda

S hlavou v oblakoch: 47. a 48. epizóda

Keď ju rozrušený Can konfrontuje s tým, čo si vypočul, Sanemine krásne oči sa naplnia slzami. Hodina pravdy je tu, už niet cesty späť...

Všetkým odľahne, keď lekári Mevkibe (Özlem Tokaslan), ktorá ich na smrť vydesila, napokon pošlú domov – a Drahúšikovi (Cihan Ercan) zase definitívne docvakne, že na Sanem (Demet Özdemir) už môže myslieť len ako na sestru, pretože nikdy nebude jeho nevestou. No ešte sa s tým nestihne ani aspoň ako-tak zmieriť, keď mu Ayhan (Ceren Taşçı) navrhne... Rande! Emreho (Birand Tunca) až zamrazí, keď pochopí, čo má Aylin (Sevcan Yaşar) v pláne. Nech je, aký je, nikdy nechcel Sanem ublížiť! Sanem si síce nie je celkom istá, či Ayhanin a Drahúšikov nápad fingovať vzťah, aby Cey Cey (Anıl Çelik) žiarlil, nenarobí viac škody ako úžitku, no pochybnosti si nechá iba pre seba. Leyla (Öznur Serçeler) nakoniec pochopí, prečo Emre robí to, čo robí – no chápať a schvaľovať sú dve rôzne veci, aj keď má, pokiaľ ide oňho, ešte stále na očiach ružové klapky. Mevkibe sa napokon predsa len dočká dôstojného darčeka k 30. výročiu svadby – hoci s malým oneskorením a trochu, ehm, nedôstojným spôsobom... Súboj akcia verzus romantika už pár hodín prebiehajúci medzi Dereniným (Tuğçe Kumral) a Aylininým tímom je v plnom prúde, keď do lunaparku konečne dorazí aj „nová dvojica“ – Ayhan a Drahúšik. Ich príchod ruka v ruke Cey Ceya, pochopiteľne, poriadne vykoľají... Aby si po uši zamilovaný Can (Can Yaman) užil pár vzácnych minút iba v spoločnosti svojej lásky, podplatí jedného z kolotočiarov, aby ich na chvíľku „uväznil“ na ruskom kole. Keď sa Leyla dozvie novinky o Aylin a Emrem, zlomí jej to srdce, hoci na sebe nedá nič znať. Poriadne studená sprcha však, žiaľ, neminie ani Cana...

Galéria

Keď ju rozrušený Can konfrontuje s tým, čo si vypočul, Sanemine krásne oči sa naplnia slzami. Hodina pravdy je tu, už niet cesty späť... A je to, žiaľ, presne také zlé, ako sa Sanem obávala. Vlastne nie, je to ešte oveľa, oveľa horšie! A každý ďalší krok, každé ďalšie trpké odhalenie... To ešte zhorší. S boľavým rozchodom, ktorý oboch pripravil o pevnú pôdu pod nohami, sa jeden i druhý vyrovnávajú len veľmi ťažko – a osamote. Keď si Melahat (Ferdi Baycu Güler) náhodou vypočuje časť rozhovoru Sanem a Leyly, nanešťastie sa o tom porozpráva hneď s prvým, na koho natrafí – so Šakalom (Tuğça Beker). A tak, ako to už v susedstve chodí, netrvá dlho a náležite prifarbený príbeh o Saneminom trápení zrazu začne žiť vlastným životom!

Kiežby zdrvená Sanem dala na Cey Ceyovu priateľskú radu a nesnažila sa nahnevanému a sklamanému Canovi všetko vysvetliť – aj tak ju vôbec nepočúva. Dokonca sa jej už ani len nedokáže pozrieť do očí... Nechce.

Sledujte vo štvrtok, 28. marca, o 10.45!

Nenechajte si ujsť ani romantický príbeh Čokoláda s Juliette Binoche, Johnnym Deppom a Judi Dench - v nedeľu, 31. marca, o 21.50, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie