S hlavou v oblakoch: 51. a 52. epizóda

S hlavou v oblakoch: 51. a 52. epizóda

Osman nie je jediný, koho srdce sa dnes rozbije na milión márnych kúskov, o to sa už intrigáni Aylin s Emrem postarajú!

Drahúšik (Cihan Ercan) totálne prestrelí, keď v slepej viere, že zachraňuje Sanem (Demet Özdemir)... Unesie osobného šoféra Enza Fabriho (Özgür Özberk)! Zdá sa, že osud agentúry Skvelý nápad je definitívne spečatený. Kým sa všetci spamätávajú zo šoku, že ich budúcnosť stojí a padá na zázraku, ktorý sa možno vôbec nedostaví, Sanem sa rozhodne konať. Najprv prehľadá Emreho (Birand Tunca) kanceláriu... A konečne tak zistí, prečo konal tak, ako konal. Ayhan (Ceren Taşçı) a Osman (Ali Yağcı) nepochybujú, že sa Drahúšik definitívne zbláznil, keď zistia, že niekoho uniesol! Všetkým v agentúre padne zo srdca obrovský kameň, keď sa vo firme zrazu objaví Fabri s ponukou, aká sa neodmieta – s ponukou, ktorá im zachráni krk. Teda za predpokladu, že Can (Can Yaman) bude s jeho návrhom súhlasiť. Ktovie, ako by sa asi rozhodol, keby čo i len tušil, komu vďačí za túto šancu. Našťastie či nanešťastie sa to však dozvie až po tom, čo to rozhodnutie urobí – a, pochopiteľne, ho to totálne vykoľají. Ešteže mu ako vždy racionálna Deren (Tuğçe Kumral) vyčistí žalúdok, než v afekte urobí nejakú kolosálnu hlúposť, ktorú už nepôjde vziať späť! Ayhan a Osman sa nielenže márne snažia prehovoriť Drahúšikovi do svedomia, ten tragéd z nich navyše spraví svojich nedobrovoľných komplicov! Keď sa Emre opäť pokúsi porozprávať sa s Canom, starší brat si ho odmietne čo i len vypočuť a nahnevane ho vypoklonkuje z kancelárie. Nezostane mu iné ako zbaliť si veci. Can si nemôže pomôcť – pri predstave, že by Sanem mohla dať Fabrimu vôňu, ktorú on sám nedokáže dostať z hlavy... Jej vôňu... Prichádza o rozum!

Galéria

Keďže má Sanem nie úplne bezdôvodný pocit, že už nemá čo stratiť, zavolá Emremu a dá mu tvrdé ultimátum – ak do troch hodín nepovie Canovi celú odpornú pravdu, povie mu ju sama. Nanešťastie, ako už toľkokrát predtým, aj tentoraz má diablica Aylin (Sevcan Yaşar) v rukáve pár tromfov. Verte tomu alebo nie, Leylu (Öznur Serçeler) a Deren! Can sa zúfalo snaží vytesniť z hlavy myšlienky na Sanem, no márne – má jej plnú hlavu. Všade cíti jej vôňu... Osmana veľmi raní, keď uvidí niečo, čo nemal. No nie je jediný, koho srdce sa dnes rozbije na milión márnych kúskov, o to sa už intrigáni Aylin s Emrem postarajú! A pravda a láska... Opäť ťahajú za kratší koniec.

Leyla, žiaľ, ani len netuší, že keď Sanem vyčíta, že nevidí pravdu, pretože ju zaslepuje láska, mala by rovnaké zrkadlo nastaviť i sama sebe. A nevie ani to, že niekto, kto ju naozaj, naozaj dobre pozná... Už odhalil jej neodpustiteľnú zradu.

Sledujte v stredu, 3. apríla, o 11.15!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Aj esemesky vedia zabiť - v nedeľu, 7. apríla, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie