S hlavou v oblakoch: 53. a 54. epizóda

S hlavou v oblakoch: 53. a 54. epizóda

Sanem prineskoro pochopí, že jej predpoklad, že za krásne narodeninové prekvapenie vďačí milovanému mužovi, je mylný...

Na rozdiel od Aylin (Sevcan Yaşar), ktorá očividne nemá ani len náznak chrbtovej kosti, Emreho (Birand Tunca) kvôli tomu, čo urobili, začína hrýzť svedomie. No jeho hlas je ešte prislabý, a tak ho poľahky dokáže umlčať... Keď Mevkibe (Özlem Tokaslan) pri polievaní kvetov nechtiac obleje i Aysun (Asuman Çakır), hneď je opäť oheň na streche! Diabolská Aylin rozbehne ďalší odporný plán na prevzatie agentúry Skvelý nápad – začne spracúvať Fabriho (Özgür Özberk)! Len čo sa Canovi (Can Yaman) podarí aspoň ako-tak upokojiť jeho totálne vykoľajený tím, samého ho niečo poriadne rozhodí. Ako inak, ide o Sanem (Demet Özdemir). Predstava, že by im v budúcnosti mala diktovať, čo môžu a čo nesmú akurát Aysun (nie bezdôvodne prezývaná Sterilná), všetkých zo susedstva úprimne desí, a tak spontánne sľúbia podporu jej logickej protikandidátke v boji o starostovské kreslo. Správne, Mevkibe! A tá má na svojej strane nielen Ayhan (Ceren Taşçı), ale dokonca i Drahúšika (Cihan Ercan). Aylin sa postará o to, aby si všetci v agentúre mysleli - a obzvlášť Sanem -, že firemná párty je v skutočnosti len krycí manéver pre oslavu jej narodenín, ktorú pre ňu tajne organizuje Can... Leyla (Öznur Serçeler) si, žiaľ, vôbec nepripúšťa, že ju Emre len hanebne využíva, aby si zachránil krk a že darčekom, ktorým ju tak dojal, si skrátka poistil jej lojálnosť.

Galéria

Je tak trochu paradoxné, no zároveň absolútne príznačné, že jediný, kto ani len netuší, že má Sanem narodeniny... Je Can. Ayhan padne sánka, keď jej Sanem porozpráva o zvláštnom dare, ktorý Cey Ceyovi (Anıl Çelik) prišiel z jeho rodiska. No aj Sanem dostane darček – a ešte aký! Prineskoro však pochopí, že jej predpoklad, že za krásne narodeninové prekvapenie vďačí milovanému mužovi, je mylný... Vlastne, až vo chvíli, keď sa darca sám odhalí – a všetkým prítomným hosťom tým vyrazí dych! Úbohá, úbohá Sanem... Canov hnev, zvláštny smútok a pohŕdanie v jeho očiach, ba dokonca nehorázne, cez zuby precedené obvinenie, že je zrejme Fabriho milenkou ju hlboko rania. Tak veľmi, že sa rozhodne dať v agentúre výpoveď!

Nikomu zo susedstva neujde, že šibalské plamienky v Saneminých krásnych očiach vystriedali nevysýchajúce vodopády sĺz. Dobráka Cey Ceya ukážkovo vytočí, keď sa vo firme rýchlosťou lesného požiaru začnú šíriť klebety o Sanem a Fabrim...

Sledujte vo štvrtok, 4. apríla, o 11.15!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Aj esemesky vedia zabiť - v nedeľu, 7. apríla, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie