S hlavou v oblakoch: 55. a 56. epizóda

S hlavou v oblakoch: 55. a 56. epizóda

Can sa tak roztomilo nešikovne snaží udobriť sa so Sanem, že tváriť sa i naďalej skrúšene či nahnevane je pre ňu skrátka nemožné!

Cana (Can Yaman) znepokojí zistenie, že za celým tým „nedorozumením“ so Sanem (Demet Özdemir) a Fabrim (Özgür Özberk) stojí Aylin (Sevcan Yaşar). Neveští to totiž nič dobré... Po rozhovore s Leylou (Öznur Serçeler), ktorá mu prekvapivo odmietne opäť pomôcť, si Emre (Birand Tunca) opakovane uvedomí, aké sú ona a Aylin rozdielne, ako inak vidia jeho a ako diametrálne odlišne sa k nemu i správajú. A uvedomí si ešte čosi - že jeho krásna asistentka má možno pravdu, a to vo všetkom. Na radosť všetkých zo susedstva sa Mevkibe (Özlem Tokaslan) stane novou starostkou. A keďže má na tom leví podiel i Drahúšik (Cihan Ercan), rozhodne sa mu aspoň trochu odvďačiť novou funkciu! Než sa pustia do práce, Can si s Fabrim medzi štyrmi očami vyjasní pár vecí. Správne, ide o Sanem. Apropo, Sanem... Všetkým vo firme padnú sánky, keď sa objaví vo firme a sama Fabriho rázne usadí! Nanešťastie sa však dnes i ona bude musieť vyrovnať s hlbokým sklamaním po náhodnom odhalení zrady niekoho blízkeho - niekoho, komu až dosiaľ bezmedzne dôverovala... Can sa takpovediac z prvej ruky konečne dozvie, čo sa pred ním Emre tak urputne snažil utajiť – a jeho reakcia je presne taká prudká a zničujúca, ako sa dalo očakávať! Keby Drahúšik nemal priateľov ako Ayhan (Ceren Taşçı) s Osmanom (Ali Yağcı), bol by z neho bezdomovec – jeho rozčertená matka (Asuman Çakır) mu totiž do dvoch vriec zbalí jeho sedem slivák a nemilosrdne ho proti noci vyhodí na ulicu...

Galéria

Aj keď sa to ešte včera večer zdalo nemožné, ráno je všetko inak - Can prekročí svoj tieň a pokúsi sa napraviť svoj pošramotený vzťah so Sanem. Tak veľmi sa snaží a je pritom tak roztomilo nešikovný, že tváriť sa i naďalej skrúšene či nahnevane je pre Sanem skrátka nemožné! Na rozdiel od Emreho, ktorému, pochopiteľne, nie je veľmi do spevu, Aylin už má v rukáve ďalšie eso. No keď jej nápad rázne zavrhne... Drzo sa rozhodne ho skrátka obísť! Deren (Tuğçe Kumral) už má plné zuby večných drám v agentúre, preto už i tak dosť vystresovaného Cey Ceya (Anıl Çelik) dôrazne varuje – ak situáciu neustráži, ak sa čokoľvek zomelie... Vyhodí jeho. V Sanem by sa krvi nedorezal, keď sa v agentúre objaví atraktívna Gamze (Aslı Melisa Uzun) a ukáže sa, že sú s Canom blízki priatelia!

Nielen Ayhan je frustrovaná, pretože sa jej Cey Cey neustále vyhýba. Chcelo by to nejakú stratégiu! Cana razom prejde dobrá nálada, keď sa na displeji jeho telefónu zobrazí dôverne známe číslo... Číslo jeho mamy Hümy (İpek Tenolcay).

Sledujte v piatok, 5. apríla, o 10.50!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Aj esemesky vedia zabiť - v nedeľu, 7. apríla, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie