S hlavou v oblakoch: 57. a 58. epizóda

S hlavou v oblakoch: 57. a 58. epizóda

Keď Sanem rozplače až príliš reálne pôsobiaca nočná mora, Canova prítomnosť, starostlivosť, neha a dojímavý darček... Ju utešia.

Sanem (Demet Özdemir) šalie od žiarlivosti, a tak urobí Canovi (Can Yaman) nefalšovanú žiarlivostnú scénu priamo vo výťahu, cestou z práce. No aj on má čo-to na srdci, takže netrvá dlho a ich iskrivá výmena názorov viac než čokoľvek iné pripomína temperamentné talianske manželstvo! A keďže temer každý argument zaklincuje buchnutie na tlačidlo na otvorenie či zatvorenie dverí, je viac-menej len otázkou času, kedy sa systém zacyklí a tí dvaja zaláskovaní smoliari zostanú v maličkom výťahu uväznení – čo sa, samozrejme, vzápätí aj stane! Keď láskavý Osman (Ali Yağcı) prehovorí nešťastnej Leyle (Öznur Serçeler) do duše, zahanbená sa cíti ešte o čosi horšie ako predtým. Pretože vie, že má pravdu... Keď sa Ayhan (Ceren Taşçı) spontánne rozhodne Cey Ceya (Anıl Çelik) prekvapiť, spôsobí mu taký šok, že sa jej v bezvedomí zvezie k nohám! Sklamaný a dotknutý Emre (Birand Tunca) to napokon nevydrží a vyberie sa za Leylou – zistiť, prečo nedodržala svoje slovo... Už-už sa zdá, že si Can a Sanem v tom akosi čoraz menšie pôsobiacom výťahu k sebe opäť nájdu cestu, no keď už sa ich pery temer spoja, Can zrazu zaradí spiatočku a navrhne jej, aby začali odznova, no ako kamaráti. Iba kamaráti... To, že tento strelený nápad, s ktorým Sanem ktovieprečo súhlasí, sa skôr či neskôr obom vypomstí, je takpovediac predprogramované. Docvakne im to najneskôr v momente, keď ich strážna služba v agentúre neskoro v noci konečne vyslobodí a Sanem musí voľky-nevoľky prenocovať v jame levovej - vo vile Divitovcov...!

Galéria

Až príliš reálne pôsobiaca nočná mora, z ktorej sa nie a nie prebudiť, nešťastnú Sanem rozplače i v hlbokom spánku. Ešteže Can ju začuje a prebudí – a jeho prítomnosť, starostlivosť, neha a dojímavý darček k narodeninám... Ju utešia. Leylu a Osmana zneistí, keď ráno zistia, že Sanem nespala ani doma, ani u Ayhan. Nihatovi (Berat Yenilmez) sa doslova tlačia slzy do očí pri predstave, že z lahodného bureku, ktorý upiekla jeho milovaná Mevkibe (Özlem Tokaslan), nedostane ani omrvinku, lebo... Je určený inému mužovi! Cana poteší, ale i pobaví, keď mu Sanem pripraví raňajky – jej „kuchárske nadanie“ sa totiž od tých dnes už takmer legendárnych tragikomických mäsových guliek veľmi nezlepšilo! Totálne vystresovaná a doslova prekofeínovaná Deren (Tuğçe Kumral) je na pokraji nervového zrútenia.

Klamať sa nemá a nevypláca. A ak už niet vyhnutia... Treba sa dohodnúť s človekom, ktorý je v tom voľky-nevoľky s vami, aby ste si, ehm, zosúladili verzie. Nie ako Sanem a Can, ktorý sa pred Mevkibe zamotajú do rozdielnych interpretácií toho, čo sa (ne)stalo včera večer...

Sledujte v pondelok, 8. apríla, o 10.55!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Vráť mi moje deti! - v nedeľu, 14. apríla, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie