S hlavou v oblakoch: 59. a 60. epizóda

S hlavou v oblakoch: 59. a 60. epizóda

Keď na smrť vystrašený Can nájde Sanem zranenú a v bezvedomí na dne hlbokej jamy, neváha ani minútu, aby svoju lásku zachránil.

Po Cey Ceyovej (Anıl Çelik) príšernej improvizácii sa zdá, že vymyslieť novú kampaň bude pre tím agentúry Skvelý nápad ešte väčšou výzvou, než všetky predošlé dokopy. Ešteže v hlavách „čisto kamarátskeho“ tandemu Sanem (Demet Özdemir) a Can (Can Yaman) skrsne zaujímavý koncept, ktorý všetkých okamžite nadchne. Teda, asi až na Deren (Tuğçe Kumral)... To, že už len Fabriho (Özgür Özberk) prítomnosť Cana neskutočne irituje, nie je žiadne tajomstvo. Takže ho, pochopiteľne, rozladí, keď Sanem po krátkom zaváhaní súhlasí, že s tým prekliatym Talianom začne na novom parfume pracovať už dnes večer po práci. Ani mu len nenapadne, že je to klasická reakcia tipu „ako sa do hory volá...“, pretože ju pekelne štve, že on už program na večer dohodnutý má... S Gamze (Aslı Melisa Uzun)! Leyla (Öznur Serçeler) je taká zaujatá prípravami na stretnutie s Emrem (Birand Tunca), že úplne vytesní, že už bola dohodnutá s Osmanom (Ali Yağcı) a tomu zaláskovanému neborákovi opäť zlomí srdce... Sanem i Can pod rôznymi zámienkami zrušia svoj plánovaný program a zostanú sami doma. Počas spoločného telefonátu však jeden pred druhým detinsky predstierajú, že sa skvelo zabávajú „podľa plánu“. Ktovie, ako nezmyselne dlho by to ešte naťahovali, nebyť všadeprítomnej pani Mevkibe (Özlem Tokaslan)...? Zdá sa, že na firemnej stanovačke bude neplánovane riadny nátresk, pretože okrem agentúry Skvelý nápad sa tam chystajú i Ayhan (Ceren Taşçı) pozvaná Sanem, Gamze pozvaná Canom a „na drzovku“ i nikým nepozvaný Fabri!

Galéria

Keď si Sanem s Ayhan vypočujú časť rozhovoru medzi Gamze a Fabrim, nadobudnú (nesprávny) dojem, že Gamze má záujem o Cana. A nanešťastie Fabri robí všetko pre to, aby zneistenú Sanem presvedčil, že táto teória je správna... Diablica Aylin (Sevcan Yaşar) využije, že všetci sú práve v kempe a priamo do Canovej kancelárie drzo prepašuje skrytú kameru! Sanem žiarli a je z toho taká vykoľajená, že počas bojovej úlohy vôbec nevníma navigáciu. Netrvá preto dlho a zablúdi. A to nie je to najhoršie... Keď ju na smrť vystrašený Can konečne nájde zranenú a v bezvedomí na dne hlbokej jamy, neváha ani minútu, aby svoju lásku zachránil.

Večer atmosféra v kempe nepríjemne zhustne, keď sa v ňom so šokujúcimi novinkami objaví Emre. Asi netreba zvlášť zdôrazňovať, že sa s Canom vzápätí príšerne pohádajú – a tentoraz, žiaľ, s fatálnymi následkami...

Sledujte v utorok, 9. apríla, o 11.00!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Vráť mi moje deti! - v nedeľu, 14. apríla, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie