S hlavou v oblakoch: 63. a 64. epizóda

S hlavou v oblakoch: 63. a 64. epizóda

Sanemin veľmi osobný darček Cana poteší i... Vzruší. Kiežby práve nevstúpil neborák Cey Cey, ktorý má naozaj otrasné načasovanie!

Vo vzťahu Mevkibe (Özlem Tokaslan) a Nihata (Berat Yenilmez) to začína vážne škrípať. Dôvodom je, ako sa zrejme už dávnejšie dalo očakávať, Mevkibina nová práca starostky, pre ktorú zanedbáva vedenie domácnosti. A keď sa frustrovaný Nihat pre to vytočí do vývrtky... Jeho urazená polovička sa znova zatne a prestane rozprávať! Osmana (Ali Yağcı) rýchlo opustí odvaha, takže keď opäť natrafí na Leylu (Öznur Serçeler), napokon ju nikam nepozve... Po tom, čo Can (Can Yaman) videl fotky vraku, z ktorého záchranári vystrihli Emreho (Birand Tunca), je rozhodnutý poslúchnuť Saneminu (Demet Özdemir) radu a dať bratovi druhú šancu. A zdá sa, že tentoraz si vstúpil do svedomia aj Emre a kajá sa naozaj úprimne... Aysun (Asuman Çakır) a Šakal (Tuğça Beker) nájdu nový spôsob, ako úbohej Mevkibe znepríjemniť život. No viac než to temperamentnú starostku raní, keď sa od nej na žiadosť svojej jedovatej matky odvráti aj pravá ruka Drahúšik (Cihan Ercan). Sanem je dojatá, keď náhodou začuje, ako ju Can chváli pred, mierne povedané, skeptickou Deren (Tuğçe Kumral). Gamze (Aslı Melisa Uzun), ktorá pozná koncept Saneminej a Canovej kampane pre spoločnosť Kompas Sport, nevychádza z údivu, keď konkurencia agentúry Skvelý nápad odprezentuje tú svoju... Ako cez kopirák! Namiesto toho, aby ju konečne poslal do horúcich pekiel, Emre sa Aylininým (Sevcan Yaşar) hanebným vydieraním nechá dotlačiť k ďalšej chybe. V porovnaní s neodpustiteľnou špinavosťou Fabriho (Özgür Özberk), z ktorého sa vykľuje naozaj odporný úbožiak, je to však len asi ako zrnko piesku na pláži.

Galéria

Po tom, čo sa dnes stalo v agentúre, je Sanem plná optimizmu a tvorivej energie, čo je ideálna kombinácia... Na tvorbu vône. Deren je v šoku, keď zistí, ako má Can v pláne vybŕdnuť z finančných problémov. Sanemin veľmi osobný darček Cana poteší i... Vzruší. Kiežby práve nevstúpil neborák Cey Cey (Anıl Çelik), ktorý má naozaj otrasné načasovanie! Netrvá dlho a je nad slnko jasnejšie, že za únikom informácií z firmy stojí opäť Aylin. Na to, ako to tá diablica asi urobila, napokon všetci v agentúre prídu spoločnými silami. Canovi a Sanem však nezávisle od seba skrsne v hlave i rovnaká znepokojivá myšlienka...

Po rozhovore s Drahúšikom (alebo skôr po Drahúšikovom deprimujúcom monológu) je Osman ešte viac frustrovaný svojím v podstate neexistujúcim osobným životom. Sanem síce nazbiera odvahu na vážny rozhovor s Canom, no svoje rozhodnutie napokon prehodnotí.

Sledujte vo štvrtok, 11. apríla, o 10.50!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Vráť mi moje deti! - v nedeľu, 14. apríla, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie