S hlavou v oblakoch: 65. a 66. epizóda

S hlavou v oblakoch: 65. a 66. epizóda

Všetci v susedstve zaujato trkocú o niečom oveľa, oveľa zaujímavejšom ako nová knižnica - o Sanem a Canovi a... O Leyle a Emrem!

Ak aj Sanem (Demet Özdemir) v kútiku srdca dúfala, že sa možno predsa len zmýlila v tom, kto odniesol tú prekliatu snežnú guľu z agentúry, po Emreho (Birand Tunca) prudkej, až nepriateľskej reakcii si tým je absolútne istá. Nanešťastie... Mevkibe (Özlem Tokaslan) síce doma stále vytrvalo mlčí ako hrob, no jej oči toho už len pri raňajkách narozprávajú aj za tri hrubé románové zväzky. Ešteže Leyla (Öznur Serçeler) dokáže sestre a otcovi (Berat Yenilmez) plynule tlmočiť z „mevkibčiny“, inak by tí dvaja boli úplne stratení! O to ťažšie je pre Sanem povedať staršej sestre, čo práve zistila, pretože vie, že ju to veľmi raní. No ešte o poznanie ťažší je rozhovor s Canom (Can Yaman), ktorý rozhodne neprebieha tak, ako očakávala... Leyla je taká sklamaná zo šéfa, na ktorom jej záleží oveľa viac, ako by malo, že si dovolí niečo, na čo by pri niekom inam určite nenabrala odvahu – v hneve mu šplechne tváre všetko svoje pohŕdanie. No ani nie o päť minút to trpko oľutuje... Cana totálne vykoľají, keď sa ukáže, že fešák Sinan, jeden z mužských modelov z ich novej kampane, je Sanemin spolužiak zo základnej školy. Osmanovi (Ali Yağcı) stačí jediný pohľad na Leylu a Emreho, ktorí si len pár metrov od neho vysmiati dohadujú večeru, a smutne si uvedomí, že je zrejme najvyšší čas prestať snívať o niečom, čo sa nikdy nestane a pohnúť sa v živote ďalej... Kto by si pomyslel, že lekcie jazdy na motorke môžu byť nielen poučné, ale i naozaj zábavné? Nuž, v Canovom podaní by bolo zábavou asi aj deklamovanie telefónneho zoznamu spred troch dekád, a to pospiatky!

Galéria

Keď Aysun (Asuman Çakır) a Šakal (Tuğça Beker) hanebne odsabotujú slávnostné otvorenie Mevkibinej knižnice, Ayhan (Ceren Taşçı) a Cey Cey (Anıl Çelik) sa raz-dva postarajú o nápravu! No všetci v susedstve už o chvíľu aj tak zaujato trkocú o niečom oveľa, oveľa zaujímavejšom ako nová knižnica - o Sanem a Canovi a... O Leyle a Emrem! Ťažko povedať, kto viac irituje koho – či Sanem Ceydu (Gamze Topuz) neprehliadnuteľne pasúcu po Canovi alebo Ceyda (minimálne rovnako neprehliadnuteľne) žiarliacu Sanem? Zato o tom, kto dožerava vytáča Cana, niet pochýb... Správne, je to Sanemin kamarát Sinan.

Zdá sa, že Enzo Fabri (Özgür Özberk) skrátka nedokáže prijať prehru ako chlap a mieni pokračovať vo svojej hnusnej hre s agentúrou Skvelý nápad až do trpkého konca. A kľúčovú rolu v jeho pláne... Hrá Aylin (Sevcan Yaşar)!

Sledujte v piatok, 12. apríla, o 10.50!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Vráť mi moje deti! - v nedeľu, 14. apríla, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie