S hlavou v oblakoch: 69. a 70. epizóda

S hlavou v oblakoch: 69. a 70. epizóda

Can, ktorého už tá ich detinská hra na priateľstvo naozaj nebaví, sa konečne rozhýbe a povie Sanem, čo naozaj chce!

Sotva Can (Can Yaman) vstúpi do ringu, Sanem (Demet Özdemir) sa naňho položartom-polovážne vrhne ako nejaká žiarlivá stíhačka. Keď krátko nato obaja skončia v objatí „na lopatkách“, v hĺbke srdca si prajú, aby sa to nikdy neskončilo. Ibaže... Na scéne sa zrazu objavia reportéri, ktorí zrejme majú Ceyde (Gamze Topuz) takpovediac pripraviť pôdu. Opäť v práci, kde Deren (Tuğçe Kumral) doslova soptí kvôli ďalšej katastrofe, čaká Sanem veľmi nepríjemný a ponižujúci stret s realitou. Ukáže sa totiž, že vinu na tom, kvôli čomu je v agentúre zrazu tak dusno, nesie práve ona. Po tom, čo Melahat (Ferdi Baycu Güler) výrazne popustí uzdu svojej fantázii, o zdesenú Mevkibe (Özlem Tokaslan) sa začnú pokúšať mdloby. Nečudo, že po telefonáte so Sanem ju pochytí panika a... Rozhodne sa pre spontánnu prepadovku u Divitovcov! Ani nie o 24 hodín neskôr je už nielen klebetnici Güliz (Sibel Şişman), ale asi úplne každému jasné, že Can a Sanem, ktorí majú oči len jeden pre druhého, k sebe patria. Veľmi to však spolu svedčí i Leyle (Öznur Serçeler) s Emrem (Birand Tunca) a... Cey Ceyovi (Anıl Çelik) s Ayhan (Ceren Taşçı), ktorej nový, výrazne ženskejší imidž naozaj veľmi pristane.

Galéria

Zákerná podrazáčka Aylin (Sevcan Yaşar) vymyslí nový spôsob, ako agentúre pošramotiť renomé – a, nanešťastie, na úkor nič netušiacej Sanem, ktorej prvý veľký verejný výstup kruto odsabotuje. Ibaže tentoraz sa poriadne preráta! Na Saneminu smolu sa však takéto potvory len málokedy vzdávajú, a tak možno ani neprekvapí, že keď sa s Canom od seba len na chvíľku vzdialia... Musí ju opäť zachraňovať! No ktovie, možno sa im nič lepšie ani stať nemohlo, pretože Can, ktorého už tá ich detinská hra na priateľstvo naozaj nebaví, sa konečne rozhýbe a povie jej, čo naozaj chce! Nech už hrá Emre s Leylou akúkoľvek hru, je zjavné, že to najdôležitejšie vôbec nemá pod kontrolou... Sám seba a svoje city, o ktorých zrejme ani nevedel, že ich má!

Zdá sa, že vzťah Mevkibe a Nihata (Berat Yenilmez) sa konečne začína dostávať do normálu. Ak už nič iné, aspoň sa s ním opäť rozpráva. Teda, rozprávala – než ten nešťastník opäť nevytresol niečo, čo nemal....

Sledujte v stredu, 16. apríla, o 11.05!

Nenechajte si ujsť ani triler Neznámy zvodca s Halle Berry a Bruceom Willisom - v nedeľu, 21. apríla, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie