S hlavou v oblakoch: 73. a 74. epizóda

S hlavou v oblakoch: 73. a 74. epizóda

Ťažko povedať, či je taktika „popierať, popierať, popierať“, ktorú si zvolia tajní zaľúbenci, naozaj šťastná. No zdá sa, že funguje.

Všetkej romantike je raz-dva koniec, keď sa pred nič netušiacimi zaľúbencami Sanem (Demet Özdemir) a Canom (Can Yaman) zrazu objaví Emre (Birand Tunca). No sotva opadne prvý šok, hneď aj nasleduje ďalší – keď sa dozvedia, čo sa deje... Ako na potvoru má Sanemin tajný návrat svedkov – a akurát Aysun (Asuman Çakır) a Šakala (Tuğça Beker)! Dobrá nálada po prekáračkách s bratom razom vyšumí, keď Emremu v mobile pristane esemeska od neodbytnej Aylin (Sevcan Yaşar). Keď Cey Cey (Anıl Çelik) povie Sanem o klebetách, ktorými teraz žije celá agentúra, dosť ju to zasiahne. A ani rozhovor s Deren (Tuğçe Kumral) jej na nálade nepridá. Nezmieriteľné nepriateľky Mevkibe (Özlem Tokaslan) a Aysun sa do seba opäť nevyberane pustia – tentoraz rovno uprostred ulice a... Nielen slovne! A aj presvedčený pacifista Nihat (Berat Yenilmez) sa pustí do bitky priamo pred svojim obchodíkom. A na jeho obranu... Veľkohubý darebák Šakal si o to naozaj koledoval. Zákerná Aylin má opäť viac šťastia ako je zdravé, podarí sa jej totiž nafotiť tajné rande Cana a Sanem – a všetky fotky potom s veľkým potešením dohodí bulváru! Leyle (Öznur Serçeler) a Sanem sa, žiaľ, nepodarí rozrušeným rodičom povedať pravdu včas, a tak je len otázkou času, kedy sa im to s veľkým treskom vypomstí. Obom... Keď ráno vyjde Aylinin úlovok v najčítanejšom bulvári, takmer úplne všetci sa to dozvedia ešte skôr ako ktokoľvek z Aydınovcov. No napokon si nájde cestu i k nim – a k ako prvej k Mevkibe!

Galéria

V agentúre je už od rána rušno ako v úli. Kvôli Canovi a Sanem, pochopiteľne. A tak nik nevenuje pozornosť Emremu a Leyle... Keď sa neborák Nihat dozvie, čo je v novinách, je práve za volantom svojho taxíka – a len zázrakom nehavaruje! Ťažko povedať, či je taktika „popierať, popierať, popierať“, ktorú si zvolia tajní zaľúbenci, naozaj šťastná. No zdá sa, že funguje. Teda, minimálne do chvíle, keď do firmy ako bohyňa pomsty napochoduje Mevkibe...! Nielen Drahúšik (Cihan Ercan) je zvedavý až strach, či je na dnešných správach o Sanem niečo pravdy, a tak má Melahat (Ferdi Baycu Güler) plné ruk... Ehm, ústa práce. Can to s fingovanou kritikou Sanem fatálne prestrelí – tak veľmi, že sa jej uľúti dokonca aj Deren! No ako sa do hory volá...

Keď sa Mevkibe vráti do svojho obchodíku, má pocit, akoby sa ocitla v akomsi šialenom alternatívnom vesmíre – je totiž až na prasknutie plný ľudí, no nie zákazníkov... Ale trkotajúcich klebetníc zo susedstva!

Sledujte vo štvrtok, 18. apríla, o 11.00!

Nenechajte si ujsť ani triler Neznámy zvodca s Halle Berry a Bruceom Willisom - v nedeľu, 21. apríla, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie