S hlavou v oblakoch: 85. a 86. epizóda

S hlavou v oblakoch: 85. a 86. epizóda

Keď sa zvečerí, Leyla a Sanem spustia svoj nový plán, ako dať rozhádaných rodičov opäť dohromady. A nezabudnú na poistku!

Len čo sa Ceyda (Gamze Topuz) dozvie, čo Fabri (Özgür Özberk) chystá, ponáhľa sa do agentúry varovať Cana (Can Yaman). Sanem (Demet Özdemir), žiaľ, hneď vie, koľká bije – a je na pokraji zrútenia... Emre (Birand Tunca) nie je hlupák, takže po rozhovore s bratom si rýchlo dá dve a dve dokopy. Zatiaľ však ešte nevie, čo urobí. Keď sa zvečerí, Leyla (Öznur Serçeler) a Sanem spustia svoj nový plán, ako dať rozhádaných rodičov opäť dohromady. A nezabudnú na poistku! Ak by ešte pred pár mesiacmi niekto Emremu povedal, že práve on bude obhajovať bratov vzťah so Sanem, vysmial by ho. A predsa sa to stane... Pani Hüma (İpek Tenolcay) sa rozhodne zmeniť taktiku „ako na Sanem“ – v duchu hesla „Priateľov si drž blízko, nepriateľov ešte bližšie!“ Emremu sa vôbec nepáči, že jeho mama je rozhodnutá Cana a Sanem rozdeliť. Rozhodne jej v tom nemieni pomáhať! No je ako medzi dvoma mlynskými kameňmi. On jediný totiž vie, čo má jeho brat v pláne – a pozná i Sanemino tajomstvo...

Galéria

Akoby to Ayhan (Ceren Taşçı) už i tak nemala dosť ťažké s rozhodovaním, či Osmanovi (Ali Yağcı) povedať alebo nepovedať o tajom stretnutí Leyly a Emreho, klebetná Aysun (Asuman Çakır) už všade roztrubuje, že u Aydınovcov sa schyľuje k svadbe! Nič netušiaci Emre s Leylou sa zatiaľ, v zúfalej snahe zachrániť vzťah ich po uši zamilovaných súrodencov, ponáhľajú do horskej chaty. Canovo prekvapenie vyrazí Sanem dych – a keď z vrecka vytiahne prstienok s mesačným kameňom, ktorý dal vyrobiť špeciálne pre ňu a požiada ju o ruku, od dojatia sa sotva dokáže nadýchnuť, nieto ešte odpovedať. No aj keď sa jej reč vráti, nemôže povedať „Áno!“, ktoré tak zúfalo túži počuť z jej úst... Klebetenie v agentúre už dávno presiahlo únosnú hranicu. Ako inak, leví podiel na tom má opäť Güliz (Sibel Şişman). Dobré správy sa šíria rýchlo, zlé, žiaľ, ešte rýchlejšie. A tak netrvá dlho a správa o tom, že Sanem dala Canovi košom sa dostane k jeho mame, k intrigánke Aylin (Sevcan Yaşar) a jej zásluhou napokon i k Fabrimu!

K Cey Ceyovi (Anıl Çelik), ktorý už trpí doslova panickou averziou k tajomstvám akéhokoľvek druhu, si nájde cestu ďalšie. A nie posledné... Sklamaný Can je stále viac a viac presvedčený, že ho Sanem nemiluje tak ako on ju. Ich ešte včera šťastný vzťah sa tak začína kúsok po kúsku neodvratne rozpadať... Aylin najprv sprosto presnorí Sanemine poznámky a návrhy a vzápätí jej skvelý slogan k novej kampani posunie ako nápad Deren (Tuğçe Kumral) – aby zabila dve muchy jednou ranou!

Sledujte v piatok, 26. apríla, o 11.10!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Uväznená pod zemou - v nedeľu, 28. apríla, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie