S hlavou v oblakoch: 87. a 88. epizóda

S hlavou v oblakoch: 87. a 88. epizóda

Diablica Aylin z čistej zloby arogantne odporučí Leyle, aby si nerobila zbytočné nádeje, pretože sú vraj s Emrem v tajnosti opäť spolu...

Pani Hüma (İpek Tenolcay) sa márne snaží napraviť vzťah so starším synom, no Can (Can Yaman) o to nestojí – podľa neho totiž žiaden vzťah nemajú... Nanešťastie jej však ani jeho odmietnutie nezabráni v tom, aby sa mu miešala do života. A začne tým, že posmelí Ceydu (Gamze Topuz), aby po Canovi vyštartovala! Keď Sanem (Demet Özdemir) zistí, že kým ona sa doma umára, Can svoj smútok zapíja v bare so ženou, na ktorú žiarli až strach, šalie. Najradšej by tam okamžite vyrazila a zubami-nechtami bránila, čo je jej! Vlastne, aj to istým spôsobom urobí - požičia si Osmanovo (Ali Yağcı) nové auto a ponáhľa sa do horskej chaty... Nanešťastie to však dopadne ešte horšie, ako si dokázala čo i len predstaviť. Diablica Aylin (Sevcan Yaşar) z čistej zloby arogantne odporučí Leyle (Öznur Serçeler), aby si nerobila zbytočné nádeje, pretože sú vraj s Emrem (Birand Tunca) v tajnosti opäť spolu... Keď Deren (Tuğçe Kumral) na porade odprezentuje svoj návrh kampane, Sanem akoby niekto oblial ľadovou vodou. Zdá sa, akoby sa jej zrazu celý jej život rúcal pod rukami. Paradoxne, jediný, kto presne vie, ako sa teraz cíti, je... Emre.

Galéria

Hoci sa sotva uzmierili, Nihat (Berat Yenilmez) a Mevkibe (Özlem Tokaslan) sa opäť trošku pochytia – tentoraz pre zástup bojovne naladených baculiek z ulice žiadajúcich zdravé biopotraviny. Sanem sa márne snaží napraviť pošramotený vzťah s Canom, ten si totiž od nej po tom nedávnom fiasku so žiadosťou o ruku stále drží priam hmatateľný odstup. Leyla je taká nešťastná z domnelého vzťahu Emreho a Aylin, že už v agentúre nevydrží ani minútu! Deren urobí fatálnu chybu, keď uverí Aylin. Osman je taký šťastný, keď mu Leyla konečne dá šancu, že sa v eufórii rozhodne prísť k Aydınovcom na pytačky – a to už dnes večer... Ťažko povedať, či je z nečakanej novinky viac v šoku Sanem, Ayhan (Ceren Taşçı), Melahat (Ferdi Baycu Güler) s Drahúšikom (Cihan Ercan), ktorí správu raz-dva roznesú v celej štvrti, budúci svokrovci Mevkibe a Nihat alebo Can a Cey Cey (Anıl Çelik)...?

Pani Hüma je so sebou maximálne spokojná. Napokon, bez väčšej námahy sa jej podarilo zbaviť sa jednej neželanej potenciálnej nevesty. Teraz už len zostáva, ehm... Zbaviť sa aj tej druhej!

Sledujte v pondelok, 29. apríla, o 10.50!

Nenechajte si ujsť ani hviezdne obsadený film Stratení v mori s Michelle Pfeiffer, Treatom Williamsom a Whoopi Goldberg - v nedeľu, 5. mája, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie