S hlavou v oblakoch: 89. a 90. epizóda

S hlavou v oblakoch: 89. a 90. epizóda

Emre nechce Leylu stratiť za žiadnu cenu, a tak len čo sa dozvie o pytačkách, ponáhľa sa k Aydınovcom. No už je príliš neskoro...

Emre (Birand Tunca) nechce Leylu (Öznur Serçeler) stratiť za žiadnu cenu, a tak len čo sa dozvie o pytačkách, ponáhľa sa k Aydınovcom. No už je príliš neskoro... Nielen Sanem (Demet Özdemir) je smutná, že jej staršia sestra sa už onedlho odsťahuje z rodičovského domu. Dojatá Mevkibe (Özlem Tokaslan) by bola najradšej, keby obe jej milované dievčatá nikdy celkom nedospeli – nedokáže a nechce si skrátka predstaviť, že sa s nimi bude musieť rozlúčiť... Všetci v agentúre Skvelý nápad sú v šoku, keď darebák Fabri (Özgür Özberk) vyrukuje s prakticky identickou kampaňou ako tá ich – a navyše skôr než oni s tou svojou! A to je iba začiatok zlých správ... Keď sa nešťastná Deren (Tuğçe Kumral) prizná k chybe, za ktorú teraz všetci zaplatia privysokú cenu, Can (Can Yaman) , žiaľ, opäť potvrdí, že neodpúšťa žiadne chyby. Nikdy a nikomu. Bez milosti a ohľadov na ich priateľstvo či jej predošlé zásluhy ju totiž prepustí!

Galéria

A už je to tu zase... Mevkibe a Nihat (Berat Yenilmez) sa opäť pochytia. A opäť kvôli tým prekliatym bioproduktom. Leyla je ako omráčená, keď zistí, že jej Aylin (Sevcan Yaşar) sprosto klamala a s Emrem sa k sebe nikdy nevrátili. No sotva sa on ako-tak spamätá zo šoku, že sa jeho láska zasnúbila, lebo uverila tejto nechutnej lži, Osman (Ali Yağcı) - akoby podvedome vycítil, že sa niečo deje – sa zrazu objaví v agentúre! Cey Ceyova (Anıl Çelik) nerozhodnosť pri podpise nájomnej zmluvy s Melahat (Ferdi Baycu Güler) privádza do šialenstva nielen Ayhan (Ceren Taşçı) a jeho budúcu domácu (teda, za predpokladu, že tú prekliatu zmluvu vôbec podpíšu), ale i Drahúšika (Cihan Ercan), ktorého je, ako obvykle, všade plno. Aj keď nikto presne nevie, ako či prečo sa tam vlastne priplietol. Pani Hüma (İpek Tenolcay) vytiahne do boja proti neželanej neveste Sanem ďalší, tentoraz naozaj veľmi silný tromf... Canovu expriateľku Polen (Kimya Gökçe Aytaç)! Na rozdiel od jej racionálnej staršej sestry, ktorá už zjavne samu seba presvedčila, že nemá čo ľutovať, pretože zásnuby s Osmanom boli to najsprávnejšie, čo mohla urobiť, je Sanem po odhalení pravdy o Emreho (ne)vzťahu s Aylin na pochybách.

Fabriho (dlhoročná obchodná partnerka má z jeho posledných výstrelkov na hrane zákona – alebo skôr dávno za ňou – veľmi, veľmi zlý pocit. Okamžite s ním preto preruší všetky kontakty. Emre a Can sú v šoku, keď im mama prezradí, čo celé tie roky tajila – a prečo...

Sledujte v utorok, 30. apríla, o 11.00!

Nenechajte si ujsť ani hviezdne obsadený film Stratení v mori s Michelle Pfeiffer, Treatom Williamsom a Whoopi Goldberg - v nedeľu, 5. mája, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie