S hlavou v oblakoch: 91. a 92. epizóda

S hlavou v oblakoch: 91. a 92. epizóda

Sanem sa rozhodne aspoň pokúsiť o nemožné - a do odvážneho plánu zasvätí a zapojí celú firmu... Okrem Cana.

Sanem (Demet Özdemir) sa rozhodne aspoň pokúsiť o nemožné – expresne, za jediný deň, postaviť na nohy úplne novú kampaň. O pomoc požiada aj Ayhan (Ceren Taşçı), Cey Ceya (Anıl Çelik) a Deren (Tuğçe Kumral), ktorej tým vyrazí dych (v tom najlepšom slova zmysle). Vlastne, do odvážneho plánu zasvätí a zapojí celú firmu... Okrem Cana (Can Yaman). Len slepý by nevidel, ako spontánny Drahúšik (Cihan Ercan) počas improvizovanej nočnej párty u Aydınovcov po očku pokukuje po Güliz (Sibel Şişman). Hlavnými hviezdami netradičného brainstormingu sú však, verte tomu alebo nie, Mevkibe (Özlem Tokaslan) a Nihat (Berat Yenilmez) – a hneď z viacerých dôvodov. Keď sa v agentúre zrazu opäť objaví Polen (Kimya Gökçe Aytaç), krajšia ako kedykoľvek predtým (ak je to vôbec možné), Sanem sa okamžite opäť vráti jej záhadná alergia...

Galéria

Na rozdiel od Sanem, ktorú naozaj veľmi škrie, že si s pani Hümou (İpek Tenolcay) vôbec nesadli, je to Canovi, ehm... Úprimne fuk. Keďže ich Aysun (Asuman Çakır) a Šakal (Tuğça Beker) z čírej zlomyseľnosti a škodoradosti udali úradom, Mevkibe a Drahúšik sú voľky-nevoľky nútení okamžite skoncovať s predajom biopotravín priamo na ulici. Vzdať sa výnosného biznisu úplne však, na veľkú zlosť pána Nihata, rozhodne nemajú v úmysle! Hoci Sanem zamrzí, keď pani Hüma za najnovší úspech agentúry poďakuje takmer každému okrem nej, viac jej je ľúto, že Can ešte stále nepozná pravdu. Je rozhodnutá povedať mu úplne všetko ešte dnes večer... Lenže, ako to už v nezávideniahodných situáciách s podobnými tajomstvami býva, niekto iný ju zrejme predbehne. Na Leylinu (Öznur Serçeler) a Saneminu smolu sú ich rodičia na tom po sotva pár dňoch od zmierenia nielen rovnako zle ako predtým, ale dokonca ešte horšie – rozhádaní až strach! Fabriho (Özgür Özberk) bývalá spoločníčka Mine sa po tom, čo ho udala na polícii a odovzdala vyšetrovateľom všetky usvedčujúce dokumenty, rozhodne o všetkom informovať i Cana. A o všetkom, žiaľ, znamená aj o... Sanem.

Aylin (Sevcan Yaşar) sa všetky jej svinstvá a hanebné podrazy škaredo vypomstia, keď ju polícia zatkne za viacero vážnych kriminálnych činov – a rovnakého prekvapenia sa dočká i darebák Fabri, pričom Can pri tom, takpovediac, sedí v prvom rade. No namiesto spokojnosti a úľavy cíti len sklamanie a obrovský hnev. Na seba, pretože bol zaslepený láskou a túžbou dôverovať svojim najbližším; na Emreho (Birand Tunca), pretože ho znova sklamal... No zo všetkých najviac na Sanem, pretože, bez ohľadu na nepochybne poľahčujúce okolnosti, mu opäť klamala. A keď dá tomu nesmiernemu hnevu priechod... Všetko zničí.

Sledujte v stredu, 1. mája, o 11.10!

Nenechajte si ujsť ani hviezdne obsadený film Stratení v mori s Michelle Pfeiffer, Treatom Williamsom a Whoopi Goldberg - v nedeľu, 5. mája, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie