S hlavou v oblakoch: 93. a 94. epizóda

S hlavou v oblakoch: 93. a 94. epizóda

Sanem po rozhovore s Cey Ceyom zmení taktiku. Vychádza síce skvelo, no... Len než sa na scéne opäť objaví Polen!

Keď už Leyla (Öznur Serçeler) nemôže bojovať sama za seba a svoje šťastie, rozhodne sa zabojovať aspoň o to sestrino, a tak požiada o pomoc Emreho (Birand Tunca) , ktorý je na tom dosť podobne. Vlastne... Úplne rovnako. Z Mevkibe (Özlem Tokaslan) a Nihata (Berat Yenilmez) sa stanú priami konkurenti – akčná pani Aydınová si totiž svoj nový obchodík s biovýrobkami otvorí rovno oproti tomu jeho! Keď sa Drahúšikova (Cihan Ercan) rázna mama (Asuman Çakır) dozvie o jeho podiele v podnikaní jej najväčšej nepriateľky, opäť ho vyhodí z domu – a tentoraz už zrejme definitívne. Zdá sa, že Cey Cey (Anıl Çelik) je z najnovšej krízy vzťahu Sanem (Demet Özdemir) a Cana (Can Yaman) ešte nešťastnejší, ešte frustrovanejší než oni dvaja dokopy... Po prekvapivo inšpiratívnom rozhovore s ním Sanem zmení taktiku. Vychádza síce skvelo, no... Len než sa na scéne opäť objaví Polen (Kimya Gökçe Aytaç)! V zápale nezdravého konkurenčného boja sa pohnevaní manželia Mevkibe a Nihat navzájom temer zruinujú. Keď sa Can rozhodne odísť na pár dní z mesta, pani Hüma (İpek Tenolcay) za ním pošle Polen. Emre a Sanem majú rovnaký nápad – ale so Sanem...

Galéria

Keď všímavý Drahúšik dosť netaktne nadhodí, že medzi Cey Ceyom (Anıl Çelik) a Ayhan (Ceren Taşçı) to zaváňa romantikou a zrejme je najvyšší čas porozmýšľať o kúpe prsteňa, totálne pokazí celkom sľubne sa vyvíjajúce rande jeho priateľov. A ktovie, možno aj celý ich vzťah! Leylu mätie, prečo Emre o tajnom pláne, ako dať Sanem a Cana opäť dokopy, komunikuje s ňou, a nie priamo so Sanem. Nechce skrátka, aby niečo ohrozilo jej pokojný a vyrovnaný vzťah s Osmanom (Ali Yağcı)... Aby pani Hüma nemala najmenšiu šancu sabotovať bratovo šťastie, Emre ju malou šikovnou lžou zvedie zo správnej stopy – a dobre urobí, jeho svojrázna mama totiž ešte zahorúca všetko, čo sa dozvedela, zvestuje Polen! Prvý pokus „náhodne“ prekvapiť Cana smoliarke Sanem nevyjde celkom tak, ako si naplánovala. A druhý je ešte väčšia katastrofa – náhode v jej podaní by totiž asi uveril len niekto, kto bol minimálne posledné desaťročie na Marse alebo v nejakom alternatívnom vesmíre!

Panikáriacemu Cey Ceyovi naozaj netreba veľa, aby znova všetkých navôkol vystresoval „dobezseba“ – stačí hystericky rozhlásiť, že sa v agentúre iste bude prepúšťať...! Aj keď sa Can a Sanem spolu zúčastnia akéhosi inovatívneho seminára zameraného na vnútorný rozvoj, Sanem po celý čas tvrdohlavo odmieta splniť jednu z kľúčových lekcií, ktorou je, ehm... Výmena partnerov!

Sledujte vo štvrtok, 2. mája, o 11.20!

Nenechajte si ujsť ani hviezdne obsadený film Stratení v mori s Michelle Pfeiffer, Treatom Williamsom a Whoopi Goldberg - v nedeľu, 5. mája, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie