S hlavou v oblakoch: 95. a 96. epizóda

S hlavou v oblakoch: 95. a 96. epizóda

Pani Hüma nemilosrdne pritlačí na Cey Ceya – buď jej prezradí, kde sú Sanem s Canom, alebo si môže okamžite napísať výpoveď!

Ťažko povedať, kto je viac zaskočený náhlou výmenou herca novej reklamnej kampane – či Deren (Tuğçe Kumral), ktorá neznáša prekvapenia akéhokoľvek druhu, Leyla (Öznur Serçeler) či Emre (Birand Tunca), ktorí pri pohľade na Osmana (Ali Yağcı) vyzerajú obaja rovnako... Previnilo. Pani Hüma (İpek Tenolcay) napokon získa, čo chce, keď nemilosrdne pritlačí na neboráka Cey Ceya (Anıl Çelik) – buď jej prezradí, kde sú Sanem (Demet Özdemir) s Canom (Can Yaman), alebo si môže okamžite napísať (a podpísať) výpoveď! Aj keď je Aysun (Asuman Çakır) na svojho jediného syna stále poriadne najedovaná, keď Šakal (Tuğça Beker) o práve prichádzajúcej Güliz (Sibel Şişman) povie, že je to možno jej budúca nevesta, razom zmení rétoriku a je ako med - len na chlieb natrieť... Zdá sa, že keď v Saneminej izbe zlyhá kúrenie a Can jej galantne ponúkne možnosť prenocovať uňho na prístelke, osud už nájde spôsob, ako ich zmieriť. Lenže len čo sa ráno zobudia v objatí... Dá o sebe opäť vedieť „vzťahokazka“ Polen (Kimya Gökçe Aytaç).

Galéria

Polen zjavne nemá ani hrdosť, ani chrbtovú kosť, inak by sa tak trápne nesnažila Canovi dokázať, že ho pozná hádam lepšie, ako sa pozná sám - no minimálne lepšie ako Sanem... Ťažko povedať, či je jej stratégia úspešná (alebo do akej miery), no sklamaný Can urobí vážne rozhodnutie, ktorým Sanem zlomí srdce. Rozhodne sa totiž pre útek – chce prijať Poleninu ponuku, opustiť agentúru, Istanbul i... Sanem. Totálne vykoľajený Cey Cey, žiaľ, opäť nedokáže udržať nie jedno, ale hneď dve veľké tajomstvá. Prvým je Canovo šokujúce rozhodnutie, druhým Sanemino – tá totiž, nešťastná a doráňaná, podá výpoveď, narýchlo si zbalí všetky veci a z agentúry ešte v ten istý deň odíde, čím všetkých kolegov a priateľov zarmúti. Teda, až na pani Hümu, pochopiteľne...

Keď krátko nato na pobreží rozrušená Sanem v zamyslení vkročí do cesty priamo pod prichádzajúce auto, šokovaný šofér Yiğit (Utku Ateş) ju doň okamžite duchaprítomne posadí a odvezie ju do nemocnice, kde si ju rovno nechajú. Keď sa o nehode dozvie Leyla, než spolu s Emrem vyrazia za Sanem, on ešte stihne dať vedieť Canovi, ktorý sa vzápätí objaví v nemocnici ešte skôr ako tí dvaja – a ako boh pomsty len zázrakom rovno nezlynčuje Yiğita odhodlaného zostať pri nej a pomáhať jej, kým nebude úplne v poriadku!

Sledujte v piatok, 3. mája, o 11.05!

Nenechajte si ujsť ani hviezdne obsadený film Stratení v mori s Michelle Pfeiffer, Treatom Williamsom a Whoopi Goldberg - v nedeľu, 5. mája, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie