S hlavou v oblakoch: 101. a 102. epizóda

S hlavou v oblakoch: 101. a 102. epizóda

Emremu neujde, ako jeho mama trápi Sanem, ani ako nešťastne pôsobí Leyla. Tak veľmi by chcel všetko napraviť... Ale ako?

Drahúšik (Cihan Ercan) temer zamdlie, keď sa dozvie, akú cenu má dnes Osmanova (Ali Yağcı) tvár. Vlastne... Zamdlie naozaj! Pri ďalšej „pracovnej“ slovnej prestrelke medzi Sanem (Demet Özdemir) a Canom (Can Yaman) sa pani Hüma (İpek Tenolcay) a Polen (Kimya Gökçe Aytaç) cítia ako na tenise – nevedia, kam skôr obrátiť hlavu... Mevkibe (Özlem Tokaslan) a Drahúšik sa skvelo bavia, keď Nihata (Berat Yenilmez) prichytia „priamo pri čine“ – pri podpultovom predaji bioproduktov! Nezvyčajne tichému Emremu (Birand Tunca) neujde, ako jeho mama trápi Sanem, ani ako nešťastne pôsobí Leyla (Öznur Serçeler). Tak veľmi by chcel všetko napraviť... Ale ako? Keď sa Drahúšik jedovito pustí do svojej mamy (Asuman Çakır), Mevkibe mu poriadne vyčistí žalúdok – a keď začne nepatrične skákať do nej, riadne ho zase zdusí Aysun. A keďže je očividne nepoučiteľný... Napokon ho tie dve spoločnými silami vyhodia na ulicu!

Galéria

Do Cey Ceyovho (Anıl Çelik) plánu urobiť všetko možné, aj nemožné, aby dali Sanem a Cana opäť dokopy, sa zapoja všetci ich najbližší, ktorí sa už nedokážu len tak nečinne prizerať, ako sa tí dvaja trápia - Ayhan (Ceren Taşçı), Leyla, Emre, Deren (Tuğçe Kumral), Güliz (Sibel Şişman)... Krátko nato oboch pod falošnou zámienkou vylákajú na to asi najmenej romantické miesto na svete - do mraziarní! Len čo sa Can so Sanem uvidia, pochopia, že naleteli. No už je príliš neskoro – sú totiž zamknutí v treskúcej zime a ak sa nestane zázrak, zrejme zanedlho zamrznú! Keď sa po uši zamilovaný Emre znova pokúsi Leyle všetko vysvetliť a opäť si získať jej dôveru, hoci ho stále ľúbi, nechce ublížiť Osmanovi... Spočiatku síce všetko vyzerá nádejne, no tí dvaja nepoučiteľní nešťastníci sa ešte aj v mrazáku dokážu rozhádať tak ohnivo, že by sa okolo nich po chvíli začal topiť asi aj večný ľad, takže keď ich sprisahanci Ayhan, Cey Cey a Deren napokon pustia, je to medzi nimi ešte horšie ako predtým!

Drahúšik sa márne snaží presvedčiť Mevkibe a Aysun, že bez neho sú obe stratené, rovnako ako ich spoločné podnikanie. Opäť ho nazlostene vykážu z obchodíku – a spolu s ním rovno aj Nihata, ktorý sa tam nerozumne objaví tiež! Všetkých v agentúre šokuje ďalší krok oboch krásnych sestier Aydınových – teda, až na pani Hümu, samozrejme.

Sledujte v stredu, 8. mája, o 11.05!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Rozdelené dvojičky s Dermotom Mulroneym, Gretchen Moll a Emily Watson - v nedeľu, 12. mája, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie