S hlavou v oblakoch: 103. a 104. epizóda

S hlavou v oblakoch: 103. a 104. epizóda

Aj keď sa Sanem a Can snažia predstierať, že už sa obaja posunuli inam, je nad slnko jasnejšie, že len klamú samých seba!

Zdá sa, že Polen (Kimya Gökçe Aytaç) a pani Hüma (İpek Tenolcay) majú konečne dôvod otvoriť šampanské. No nie nadarmo sa vraví nechváľ deň pred večerom! Mevkibe (Özlem Tokaslan) a Nihat (Berat Yenilmez) rodičov poriadne zaskočia novinkami, ktoré im jednu po druhej naservírujú počas večere, doslova medzi hltmi... Aj keď sa Sanem (Demet Özdemir) a Can (Can Yaman) snažia predstierať, že už sa obaja posunuli inam, je nad slnko jasnejšie, že len klamú samých seba! Leylu (Öznur Serçeler) obleje studený pot, keď jej zavolá Osman (Ali Yağcı) - chce totiž, aby si šli spolu obzrieť byt, v ktorom by po svadbe mohli bývať. Mevkibe temer porazí, keď jej Aysun (Asuman Çakır) nasáčkuje do obchodíku svojho chránenca Šakala (Tuğça Beker)... Cey Ceya (Anıl Çelik) na smrť vydesí telefonát od jeho storočnej starej mamy, ktorá mu s neskrývanými výčitkami v hlase oznámi, že sa musí či najskôr oženiť, lebo inak... Ona určite umrie!

Galéria

Nešťastná Leyla sa Sanem zahanbene zdôverí, že keď sa ju Osman pokúsil pobozkať, odvrátila sa. Je jasné, že ju čaká neľahké rozhodovanie medzi tým, čo by si priala chcieť... A čo naozaj chce. Cey Cey dostane obrovský balík od starej mamy. Má strach ho otvoriť, no i tak to urobí – a to, čo v ňom nájde, ho vydesí ešte viac! Can sa aj napriek veľkej snahe vôbec nedokáže sústrediť na obľúbenú knihu, má totiž plnú hlavu Sanem. Nuž a tej sa zase pri písaní prvých riadkov jej autobiografickej prvotiny neustále pletie do myšlienok i medzi riadky on! A dokonca aj keď zaspia, sníva sa im jednému o druhom, takže nečudo, že keď sa prebudia, obom napadne to isté – pod nejakou trápnou, smiešne priehľadnou zámienkou zavolať svojej láske a aspoň na chvíľu, na malú chvíľočku, počuť jej hlas... Keď na seba na druhý deň „náhodou“ natrafia v agentúre – obaja náležite nahodení a navoňaní -, to priam elektrizujúce napätie medzi nimi by sa pokojne dalo aj krájať!

Drahúšik (Cihan Ercan) nemá čas, preto požiada Ayhan (Ceren Taşçı), aby do Cey Ceyovho bytu zaviedla pani, ktorá ho má upratať. Nech už si Emre (Birand Tunca) od „čisto pracovného“ rozhovoru s Leylou sľuboval čokoľvek, nedopadne to najlepšie. Aj keď sa mu do toho vôbec nechce, na naliehanie pani Hümy Can súhlasí, že spolu s Polen absolvuje pár lekcií varenia u známeho šéfkuchára. Mevkibe, žiaľ, ani len netuší, že Šakal a Aysun poza jej chrbát pančujú jej tovar – práve teraz je totiž na dôležitej misii v istej veľmi osobnej záležitosti!

Sledujte vo štvrtok, 9. mája, o 11.05!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Rozdelené dvojičky s Dermotom Mulroneym, Gretchen Moll a Emily Watson - v nedeľu, 12. mája, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie