S hlavou v oblakoch: 105. a 106. epizóda

S hlavou v oblakoch: 105. a 106. epizóda

Sanem ani len netuší, aký bič na seba uplietla, keď prijme Yiğitovo pozvanie ísť spolu na kurz varenia k známemu šéfkuchárovi...

Keď sa Deren (Tuğçe Kumral), Güliz (Sibel Şişman), Sanem (Demet Özdemir) a Leyla (Öznur Serçeler) dozvedia, bolo v balíku, ktorý Cey Ceyovi (Anıl Çelik) poslala starká, najprv mu nadšene zatlieskajú. Keď sa nad tým trochu zamyslia, zneistejú, no keď im prezradí, čo má v pláne, zatlieskajú mu opäť. Ibaže... Nič netušiaca Ayhan (Ceren Taşçı) medzičasom príde k nesprávnemu záveru! Emre (Birand Tunca) už nemá najmenšiu chuť brať na brata (Can Yaman) zbytočné ohľady. Práve naopak, poriadne mu vyčistí žalúdok – kvôli Sanem, ako inak. Apropo, Sanem... Tá ani len netuší, aký bič na seba uplietla, keď prijme Yiğitovo (Utku Ateş) pozvanie ísť spolu na kurz varenia k známemu šéfkuchárovi... Kým Drahúšik (Cihan Ercan) a Melahat (Ferdi Baycu Güler) statočne bránia česť a dobré meno nespravodlivo obvinenej Mevkibe (Özlem Tokaslan), zmätená Sanem sa len a len Canovou vinou opäť háda so svojím tvrdohlavým druhým ja!

Galéria

Len čo sa smoliar Cey Cey preberie z mdlôb, pokúsi sa ešte dosť nešikovne vykľučkovať z neplánovaných pytačiek-nepytačiek, no namiesto toho ho okrem nadšenia ako z reťaze odtrhnutej Ayhan prevalcuje i to jej brata Osmana (Ali Yağcı)... A celej štvrte. Či už sa mu to páči alebo nie, zrejme z neho už zakrátko bude ženáč! Aj keď si Sanem a Can konečne povedia, čo mali už dávno, obaja detinsky predstierajú, že to vlastne nehovoria naozaj, pretože niečo podobné z ich úst ich proťajšok skrátka nikdy počuť nebude. Leyla si musí hrýzť do jazyka, aby nepovedala niečo poriadne ostré, keď sa Polen (Kimya Gökçe Aytaç), ktorá je očividne stále rozhodnutá realitu a interpretovať si ju, ako sa jej hodí, začne nelichotivo vyjadrovať o jej sestre. Paradoxne, Yiğit situáciu síce vníma dosť podobne ako jeho arogantná sestra, no v opačnom garde – on totiž zo všetkého zase viní Cana!

Sanem sa síce podarí priam filmový útek z horskej chaty, no keďže nemá žiaden plán a vôbec nepozná terén, netrvá dlho a potrebuje zachrániť. A Leyle sa zase síce podarí šikovne odviesť maminu pozornosť od netušeného problému menom Sanem, no raz-dva jej to prerastie cez hlavu, keď Mevkibe v minútovom, ba sekundovom takte spustí o svadbe, výbave, Noci henny...! Vonku už je dávno tma, no Can so Sanem stále blúdia kdesi v zasnežených kopcoch. A sotva nájdu útočisko v malej chatke, spustí sa silný lejak...

Sledujte v piatok, 10. mája, o 11.10!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Rozdelené dvojičky s Dermotom Mulroneym, Gretchen Moll a Emily Watson - v nedeľu, 12. mája, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie