S hlavou v oblakoch: 107. a 108. epizóda

S hlavou v oblakoch: 107. a 108. epizóda

„Iba priatelia“ Can a Sanem sa pri sánkovačke, a aj keď náhle uzavrú zjazdovku, kráľovsky bavia... No len než obom zazvonia telefóny!

Keďže sám to skrátka nedokáže, Cey Cey (Anıl Çelik) požiada Güliz (Sibel Şişman), aby Ayhan (Ceren Taşçı) uviedla do obrazu namiesto neho. Večného smoliara Drahúšika (Cihan Ercan) čaká nepríjemný stret s realitou. „Iba priatelia“ Can (Can Yaman) a Sanem (Demet Özdemir) sa pri sánkovačke kráľovsky bavia. A bavia sa ešte o poznanie lepšie, keď náhle uzavrú zjazdovku... No len než obom zazvonia telefóny! A všetko sa definitívne pokašle, keď sa prefíkaná pani Hüma (İpek Tenolcay) zahrá na osud... Deren (Tuğçe Kumral) nechtiac prezradí oveľa viac, ako mala v úmysle, keď sa neskrývane teší zo správ o Canovi a Sanem! Can vezme Cey Ceya, ktorý je bez debaty vystresovaný ešte viac ako zvyčajne – a to už je čo povedať -, na večeru do svojho obľúbeného podniku...

Galéria

Dobré jedlo, kvalitný alkohol a príjemná atmosféra otvoria Cey Ceyovi myseľ, srdce i ústa, a tak Canovi prehovorí do duše – nie ako podriadený či kolega, ale ako kamarát. Keď sa Sanem a Ayhan začnú baviť o svojich trápeniach s mužmi, na vnútorne rozorvanú Leylu (Öznur Serçeler) je toho už akosi priveľa, a tak sa radšej utiahne do svojej izby. Keď sa trojica nevychovancov začne nevhodne a drzo správať k dámskym hosťom, k Cey Ceyovi i k obsluhe, Canovi dôjde trpezlivosť a raz-dva ich „uprace“. A možno práve všetok ten adrenalín rozviaže jazyk zase jemu... Len čo pani Hüma zazrie v Emreho (Birand Tunca) kancelárii výrazne nalíčenú a draho ohodenú slečnu, ktorá prišla na pracovný pohovor, pod falošnou zámienkou tam okamžite pošle Leylu – len aby ju opäť ranila a pripomenula jej, kde je jej miesto... A kde nie!

Ani počas fotenia jedál do Poleninej (Kimya Gökçe Aytaç) kuchárky, ani po ňom, žiaľ, Sanem a Can nedokážu prekročiť svoj tieň. A pritom by stačilo tak málo, povedať pravdu a... „Nechoď.“ No nezaškodil by ani zázrak, hoc aj úplne maličký. A tie sa, našťastie, občas predsa len stávajú...​

Sledujte v pondelok, 13. mája, o 11.00!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Cesta za slobodou s Reece Witherspoon, Femim Ogunsom a Coreym Stollom - v sobotu, 18. mája, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie