S hlavou v oblakoch: 109. a 110. epizóda

S hlavou v oblakoch: 109. a 110. epizóda

Krátko po spoločnej noci, samozrejme vo všetkej počestnosti, krehkou harmóniou medzi Sanem a Canom opäť zatrasie žiarlivosť.

Osmana (Ali Yağcı) zamrzí, že sa Leyla (Öznur Serçeler) vyhýba všetkému, čo súvisí s ich svadbou. Dokonca i do svadobného salónu ho nechá ísť samého... Krátko po spoločnej noci, samozrejme vo všetkej počestnosti, krehkou harmóniou medzi Sanem (Demet Özdemir) a Canom (Can Yaman) opäť zatrasie žiarlivosť. Polen (Kimya Gökçe Aytaç) stále nie je pripravená zložiť zbrane. Naopak, do boja o svoje šťastie zapojí svoju najsilnejšiu zbraň... Svojho brata (Utku Ateş)! Pani Hüma (İpek Tenolcay) presne vie, čo robí, keď na jednej strane zamestná atraktívnu Melis (Sevilay Çiftçi) a prinúti Emreho (Birand Tunca) zaúčať ju, a na strane druhej zase spolu s Polen začnú cielene provokovať Sanem, aby prebudili jej driemajúcu ctižiadosť a nenápadne tak vložili ďalší klin medzi ňu a Cana. Cieľ je jasný - oboch synov dostrkať tam, kde ich pani Hüma chce mať... Čo najďalej od sestier Aydınových! Cey Cey (Anıl Çelik) a Güliz (Sibel Şişman) majú čo robiť, aby neprezradili niečo, čo nemajú, keď sa počas rozhovoru so srdečnou Mevkibe (Özlem Tokaslan) reč zvrtne na tajnostkárku Sanem...

Galéria

Deren (Tuğçe Kumral) raz-dva stratí trpezlivosť s mladou ambicióznou herečkou, ktorá sa nepatrične krúti okolo Osmana a tvári sa, akoby ona ani neexistovala. Rovnako „uprace“ jeho fanúšičky, ktorých neodbytnosť jej očividne vadí oveľa viac ako Leyle, čo, žiaľ, neujde ani jej, ani Osmanovi... Drahúšik (Cihan Ercan) opäť začne dosť okato a nešikovne strúhať formu, keď sa vo štvrti ukáže Güliz. Sanem si nemôže pomôcť – to, že Polen ešte stále trčí v Istanbule, pretože práce na jej knihe akoby sa zastavili, ju nekonečne rozčuľuje. V podstate asi tak ako Cana to, že kamkoľvek sa otočí... Je tam Yiğit. Vlastne to vyzerá, akoby ich tí súrodenci z pekla prenasledovali a akoby ich už nikdy nemali nechať osamote! Cey Cey stále nevie, ako povedať Ayhan (Ceren Taşçı) nepríjemnú pravdu... Aby dosiahla, čo si zaumienila, pani Hüma prefíkane predstiera, že ju zmierenie Sanem a Cana úprimne teší. A nielen to, dokonca staršieho syna požiada, aby svojej láske hneď a zaraz zavolal a všetkých štyroch Aydınovcov pozval na spoločnú večeru. Má totiž plán!

Mevkibe a Nihat (Berat Yenilmez) si myslia, že Cey Ceyovi by mohol pomôcť niekto rozumný a vyspelý, kto si s ním pohovorí... Ktovieprečo im osud v tej chvíli pošle do cesty akurát Drahúšika?! Aby mali so Sanem počas fotenia psíkov v útulku aspoň chvíľku iba pre seba, Can schválne pošle Yiğitovi a Polen nesprávnu adresu. Leylu temer vystrie, keď sa Melis namiesto o prácu zaujíma o jediné... O Emreho.

Sledujte v utorok, 14. mája, o 11.15!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Skryté čísla s Taraji P. Henson, Oliviou Spencer, Janelle Monáe, Kevinom Costnerom, Jimom Parsonsom a Kirsten Dunst - v nedeľu, 19. mája, o 20.30!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie