S hlavou v oblakoch: 111. a 112. epizóda

S hlavou v oblakoch: 111. a 112. epizóda

Pani Hüma očividne sleduje jediný cieľ - uraziť a ponížiť nechcenú nevestu i svatovcov a vyvolať škandál ako hrom! Nuž, misia splnená...

Po intervencii „krstného otca“ Drahúšika (Cihan Ercan) je z Cey Ceya (Anıl Çelik) kôpka nešťastia, a tak totálne rozhodený o svojom trápení povie i Sanem (Demet Özdemir), Canovi (Can Yaman) a Leyle (Öznur Serçeler), ktorí mu všetci traja dajú rovnakú radu... Niet pochýb, že pani Hüma (İpek Tenolcay) výberom luxusnej reštaurácie na prvú spoločnú večeru Divitovcov a Aydınovcov sleduje jediný cieľ – uraziť a ponížiť nechcenú nevestu i svatovcov (Özlem Tokaslan a Berat Yenilmez) a vyvolať škandál ako hrom! Nuž, misia splnená... A vzhľadom na okolnosti asi neprekvapí, že Leyla sa rozhodne zatiaľ nikomu nepovedať, že sa s Osmanom (Ali Yağcı) práve rozišli... Sanem a Can sa zhodnú, že v tejto situácii bude nielen pre nich dvoch, ale pre všetkých najlepšie... Keď sa vezmú!

Galéria

Leyle a Sanem stačí jediný pohľad na totálne rozhodenú mamu a razom obe opustí odvaha povedať im o najnovších novinkách v ich životoch – o zrušenej svadbe staršej sestry a chystanej tej mladšej! Canovi sa zase - z úplne rovnakého dôvodu - nepodarí povedať mame, že sa bude ženiť. Keď sa Cey Cey dosť nešikovne pokúsi uviesť Ayhan (Ceren Taşçı) do obrazu, dopadne to, podľa očakávania, totálnou katastrofou! Je taká zničená, že Osman s Leylou nemajú to svedomie doraziť ju smutnou pravdou o krachu ich vzťahu. Pani Hüma a Polen (Kimya Gökçe Aytaç) znova spoja svoje sily, aby podnikli ďalší krok na rozdelenie Cana a Sanem. Nepoučiteľný Drahúšik sa zjavne stále celkom nevzdal nádeje, že po 45. neúspešných žiadostiach o Saneminu ruku by možno tá ďalšia mohla byť korunovaná úspechom. Apropo, Sanem... Po záchvate kýchania v dôsledku nadmernej koncentrácie (papierových) klonov Polen v agentúre si s neskrývaným potešením ukoristí jedinú kópiu milovaného muža v životnej verzii a vezme si ju so sebou o pár poschodí nižšie, na svoje nové pracovisko.

Cey Cey tak veľmi chce napraviť, čo pokazil, že sa uchýli k malej ľsti, aby s ním sklamaná a urazená Ayhan vôbec hovorila – zavolá jej ako potenciálny klient Yusuf Yusuf, ktorý ako soľ potrebuje jej pomoc ako úspešnej koučky! Ambiciózna Melis (Sevilay Çiftçi) opäť nepatrične vyštartuje po Emrem (Birand Tunca) – a hoci on jej pozvanie slušne odmietne, ona pred Leylou drzo predstiera, že ho prijal.

Sledujte v stredu, 15. mája, o 11.05!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Cesta za slobodou s Reece Witherspoon, Femim Ogunsom a Coreym Stollom - v sobotu, 18. mája, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie