S hlavou v oblakoch: 113. a 114. epizóda

S hlavou v oblakoch: 113. a 114. epizóda

Can vezme mame i Polen všetok vietor z plachát, keď pred novinármi oficiálne predstaví Sanem ako svoju novú priateľku!

Can (Can Yaman) vezme mame (İpek Tenolcay) i Polen (Kimya Gökçe Aytaç) všetok vietor z plachát, keď počas prezentácie Poleninej kuchárskej knihy pred prítomnými novinármi oficiálne predstaví Sanem (Demet Özdemir) ako svoju novú priateľku! Leyla (Öznur Serçeler) má pocit, akoby sa ocitla v zlom filme, keď po návrate domov uvidí v obývačke zúbožene sa tváriaceho Osmana (Ali Yağcı) v spoločnosti jej ráznej mamy (Özlem Tokaslan), ktorá má očividne v pláne ich svadbu trošku popohnať! Drahúšik (Cihan Ercan) sa nechtiac pridusí, keď prehltne kľúč od Cey Ceyovho (Anıl Çelik) bytu - len, aby ho jeho majiteľovi nemusel vrátiť... Ayhan (Ceren Taşçı) a Leyla sú uveličené, keď uvidia darček, ktorý s láskou pripravila Sanem pre Cana. Leyla a Osman majú pocit, že sa ocitli v pekle, z ktorého niet úniku – napriek úprimnej snahe sa totiž ani jednému z nich nepodarilo povedať najbližším pravdu... Ďalší, čo majú tú česť vidieť Sanemin ešte nie celkom hotový dojímavý narodeninový darček pre Cana, sú Cey Cey, Deren (Tuğçe Kumral), Güliz (Sibel Şişman) a, verte tomu alebo nie, dokonca aj Emre (Birand Tunca)!

Galéria

Emre sa veľmi hanbí, že nechal Leylu myslieť si, že už na ňu zabudol a začal si niečo s Melis (Sevilay Çiftçi). Preto ju vyhľadá a prizná sa, že len zúfalo chcel, aby naňho žiarlila, ospravedlní sa, zaželá jej, aby bola s Osmanom šťastná a... Je preč skôr, než jeho láska vôbec stihne zareagovať. Sanem sa opäť ocitne v nezávideniahodnej situácii – a ako inak, opäť ide o Cana. Ten totiž tak šialene žiarli na Yiğita (Utku Ateş), že temer vyletí z kože! Ešteže má brata, ktorý ho nenechá urobiť ďalšiu hlúposť a ohroziť vlastné šťastie... Pani Hüma prekročí svoj tieň, zájde za Mevkibe a Nihatom (Berat Yenilmez), ospravedlní sa, zdôverí sa im s boľavými dôvodmi svojich predsudkov voči ich dcéram a pozve ich na oslavu Canových narodenín.

Ani Sanem, ani nik z jej rodiny, žiaľ, netuší, že pani Hüma a Polen naplánovali Canovu oslavu z rovnakých dôvodov ako dosiaľ všetko – aby jeho lásku a jej najbližších znova ponížili! Tentoraz to však vôbec nejde tak, ako dúfali... Aydınovci, ba dokonca aj Drahúšik, ktorý sa v podstate pozval sám, totiž Canových priateľov očaria. Cey Cey a Ayhan sa udobria, Drahúšik naberie odvahu a pozve Güliz na rande a Leyla... Konečne povie Emremu pravdu o rozchode s Osmanom. Can všetkým vyrazí dych – a obzvlášť svojej mame a Polen -, keď nič netušiacu Sanem požiada o ruku!

Sledujte vo štvrtok, 16. mája, o 11.00!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Skryté čísla s Taraji P. Henson, Oliviou Spencer, Janelle Monáe, Kevinom Costnerom, Jimom Parsonsom a Kirsten Dunst - v nedeľu, 19. mája, o 20.30!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie