S hlavou v oblakoch: 115. a 116. epizóda

S hlavou v oblakoch: 115. a 116. epizóda

Po Poleninom odchode si pani Hüma rýchlo nájde nového spojenca, ktorému je láska Sanem a Cana tiež tŕňom v oku. Yiğita!

Keď už rodičia pomaly začínajú spisovať zoznamy hostí a darov na jej svadbu, nešťastná Leyla (Öznur Serçeler) pochopí, že je najvyšší čas vyjsť s pravdou von. Ešteže má takých láskavých a chápavých rodičov (Özlem Tokaslan a Berat Yenilmez), akých má... A aj Ayhan (Ceren Taşçı) sa napokon dozvie, čo jej brata (Ali Yağcı) trápi. Po Poleninom (Kimya Gökçe Aytaç) odchode si pani Hüma (İpek Tenolcay) rýchlo nájde nového spojenca, ktorému je láska Sanem (Demet Özdemir) a Cana (Can Yaman) tiež tŕňom v oku. Yiğita (Utku Ateş)! Na rozdiel Cana, ktorý by si ju pokojne vzal aj hneď – v ponorke či na Mesiaci, všetko jedno -, Sanem nechce obísť a zarmútiť ani jednu z ich ako deň a noc rozdielnych matiek. Vďaka klebetnici Melahat (Ferdi Baycu Güler) si o Leylinom rozchode s Osmanom už aj vrabce na streche čvirikajú. A nielen o ňom! Kolegovia a priatelia v agentúre pripravia zaľúbencom Canovi a Sanem malé prekvapenie. Keď ju požiada, aby im dvom dala ešte jednu šancu, je jasné, že Emre (Birand Tunca) Leylu a jej pohľad neviniatka už dávno prekukol. Sanem s Canom zistia, že porozprávať sa s ich matkami o svadbách bude oveľa ťažšie, ako si mysleli...

Galéria

Kým všetci ostatní, vrátane Cana a Emreho, sa z tradičného jarného festivalu plného dobrého jedla a všakovakých atrakcií v uliciach rodnej štvrte krásnych sestier Aydınových tešia, pani Hüma sa opäť správa ako totálna snobka! Cey Cey (Anıl Çelik) si všimne, že Ayhan vôbec nie je vo svojej koži – to, že keď sa konečne prestal báť svadby a začal sa na ňu naozaj úprimne tešiť, jeho láska začne pochybovať, že pravá láska vôbec existuje, ho však zasiahne absolútne nepripraveného... Drahúšik (Cihan Ercan) sa nevzdáva, stále intenzívnejšie balí Güliz (Sibel Şişman), ktorá ale zjavne ešte stále celkom presne nevie, ako na jeho horúce vyznania reagovať. Mevkibe a Nihat s obavami sledujú kradmé pohľady, ktoré si nenápadne vymieňajú Leyla s Emrem.

Atmosféra začne povážlivo hustnúť vďaka ďalšej necitlivej poznámke pani Hümy, ktorá je ako povestný slon v porceláne – a nepríjemne sa vyhrotí krátko po nečakanom príchode excentrického strýka Mithata (Taylan Erler), Nihatovho odcudzeného brata/dvojčaťa! Emre opäť vyzná Leyle lásku. A tentoraz... Mu to jeho láska oplatí rovnakou mincou. Sanem si ani neuvedomuje, na aký tenký ľad vykročí, keď strýka Mithata v podstate nasadí na budúcu svokru – v nádeji, že ju obmäkčí v otázke svadby. Can totiž očividne vôbec nie je nadšený z predstavy, že sa okolo jeho mamy krúti nejaký muž.

Sledujte v piatok, 17. mája, o 11.05!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Cesta za slobodou s Reece Witherspoon, Femim Ogunsom a Coreym Stollom - v sobotu, 18. mája, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie