S hlavou v oblakoch: 117. a 118. epizóda

S hlavou v oblakoch: 117. a 118. epizóda

Yiğitovi sa len tak-tak podarí vykorčuľovať z trápnej situácie - keď predstiera, že ľúbostný list, ktorý našla Sanem, napísal pre Deren!

Leyla (Öznur Serçeler) sa so svojimi rozhodne nie bezdôvodnými obavami z pani Hümy (İpek Tenolcay) zdôverí jedinej osobe, ktorá z vlastnej skúsenosti presne vie, o čom hovorí... Správne, Sanem (Demet Özdemir). Can (Can Yaman) sa znova pokúsi pozhovárať s mamou o svadbe – a znova neúspešne. Mithatovi (Taylan Erler) stačí sotva pár minút v agentúre a na všetkých urobí dojem! Yiğitovi (Utku Ateş) sa len tak-tak podarí vykorčuľovať z trápnej situácie - keď predstiera, že ľúbostný list, ktorý náhodou našla Sanem, napísal pre Deren (Tuğçe Kumral)! Keď sa Emre (Birand Tunca) s Leylou vyberú spolu na obed, ako na potvoru skončia v rovnakej reštaurácii ako pani Hüma a strýko Mithat. Yiğit má pocit, akoby sa zrazu priamo pod ním roztvorilo samo peklo, keď pochopí, o čo sa Sanem tak „nenápadne“ snaží... Po uši zamilovaný Emre už viac nechce brať zbytočné ohľady na všetkých ostatných a čakať, kým budú môcť priznať svoj vzťah i verejne, a tak Leyle spontánne navrhne... Aby sa vzali!

Galéria

Z toho fatálneho fiaska u Aydınovcov sú Sanem a Can frustrovaní až strach. Tak veľmi, že sú rozhodnutí sa skrátka bez ďalších zbytočných prieťahov vziať na matrike bez celej svojej rozhašterenej rodiny – a to tak skoro, ako sa len dá! Emre a Leyla zjavne dospeli k úplne rovnakému rozhodnutiu, no už sú pred svojimi súrodencami o krok napred – tajne sa totiž berú už dnes! A hoci vedieť dajú na poslednú chvíľu len Sanem a Canovi, netrvá dlho a správa sa dostane i k svatkám Mevkibe (Özlem Tokaslan) a Hüme, ktoré sú tomu bláznovstvu rozhodnuté zabrániť stoj, čo stoj! Ibaže tentoraz... Majú smolu, prídu totiž takpovediac s krížikom po funuse! Nečudo, že obe svadobné mamy „od toľkého nadšenia“ skončia najprv v mdlobách a vzápätí v nemocnici na pohotovosti. Nanešťastie, na susedným lôžkach, takže hádky ako z veľkej knihy pokračujú... Can a Sanem sa rozhodnú rodičov ešte viac netrápiť a o svojich plánoch na manželstvo aspoň istý čas pomlčať.

Keď kolegovia v agentúre Cey Ceyovi (Anıl Çelik) pripomenú, že bude musieť o všetkom, čo sa stalo, povedať i Ayhan (Ceren Taşçı), z nevýslovného stresu namieste zamdlie! Úbohý Nihat (Berat Yenilmez) sa, žiaľ, o všetkom dozvie až od svojho svojrázneho brata Mithata – a jeho veľké láskavé srdce sa naplní nekonečným smútkom. Na rozdiel od Emreho, ktorého trápia výčitky svedomia, Can mame jej ďalšie trápne divadielko nezhltne aj s navijakom – naopak, hneď pochopí, koľká bije...

Sledujte v pondelok, 20. mája, o 10.55!

Nenechajte si ujsť ani pôvabnú romantickú komédiu Lepšie neskoro ako nikdy s Diane Keaton, Jackom Nicholsonom a Keanu Reevesom - v sobotu, 25. mája, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie