S hlavou v oblakoch: 119. a 120. epizóda

S hlavou v oblakoch: 119. a 120. epizóda

Sanem sa nevie zbaviť nepríjemného pocitu, že Canovi neplánované odloženie ich svadby a založenia rodiny maximálne vyhovuje...

Pani Hüma (İpek Tenolcay) zjavne slovo „porážka“ nemá vo svojom slovníku. Boj proti obom nechceným nevestám rozhodne nemá v úmysle vzdať. Paradoxne, tentoraz si zvolí naoko oveľa ústretovejšiu taktiku ako bojovne naladená Mevkibe (Özlem Tokaslan)... Všetky klebetnice vo štvrti zopodiaľ zvedavo sledujú, ako Aydınovci vyprevádzajú čerstvo vydatú Leylu (Öznur Serçeler), jej manžela (Birand Tunca), svokru a švagra (Can Yaman). Ich samozvanou vodkyňou je však dnes netradične Aysun (Asuman Çakır), a nie Melahat (Ferdi Baycu Güler). Sanem (Demet Özdemir) sa nevie zbaviť nepríjemného pocitu, že Canovi neplánované odloženie ich svadby a založenia rodiny maximálne vyhovuje... Zaláskovaný Drahúšik (Cihan Ercan) vyrazí Güliz (Sibel Şişman) dych, keď neohlásený príde do agentúry a pred všetkými kolegami ju spontánne požiada o ruku! Deren (Tuğçe Kumral) by sa najradšej zakopala pod zem, keď pochopí, že jej trošku nešikovný pokus prehĺbiť ich priateľstvo s Yiğitom (Utku Ateş) je mu zjavne dosť nepríjemný...

Galéria

Zdá sa, že diabolský nápad poveriť Sanem a Cana výberom nezabudnuteľnej svadobnej cesty a hľadaním útulného domu pre mladomanželov Leylu a Emreho vychádza nad očakávanie – tí dvaja sa totiž zjavne nezhodnú vôbec na ničom. A spočiatku temer neviditeľná, v podstate neexistujúca tenučká deliaca línia medzi nimi sa začína meniť na čoraz dlhšiu, širšiu a hlbšiu vzťahovú priepasť, ktorá ich čo nevidieť možno oboch pohltí... Mevkibe a Nihat (Berat Yenilmez) si len veľmi ťažko zvykajú na nový život bez jednej zo svojich milovaných dcér. Emre Leyle dokonale vynahradí, čo zmeškali – romantickú žiadosť o ruku... Po dlhšom čase dá o sebe opäť vedieť Sanemin vnútorný hlas. A tentoraz je poriadne namosúrený a bojovne naladený! Pani Hüma pokračuje v systematickej sabotáži svadobnej cesty svojho mladšieho syna, jej tajný spojenec Yiğit zase robí to isté s Leylou. Ak to takto pôjde ďalej... Zrejme sa nikdy na žiadnu nedostanú!

Can si náhodou vypočuje, čo nemá a zlomí mu to srdce. Nesprávne si to totiž vysvetlí tak, že Sanem si to s ich svadbou zrejme rozmyslela - že sa s ním už skrátka nechce deliť o svoj život. Nanešťastie, aj Sanem si krátko nato vypočuje niečo, čo ju hlboko raní a čo ju v kontexte mnohých iných drobností presvedčí, že manželský prístav je na míle vzdialenou métou, ktorú spolu s Canom možno nikdy nedosiahnu... Deren (Tuğçe Kumral) zaskočí Cana a Sanem nie práve obvyklou požiadavkou nového dôležitého klienta.

Sledujte v utorok, 21. mája, o 11.05!

Nenechajte si ujsť ani romantickú komédiu Hitch: Liek pre moderného muža s Willom Smithom, Evou Mendes a Kevinom Jamesom - v nedeľu, 26. mája, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie