S hlavou v oblakoch: 121. a 122. epizóda

S hlavou v oblakoch: 121. a 122. epizóda

Emreho sa veľmi dotkne, keď mu Can napokon prezradí, čo pred ním po celý čas tajil – smutnú pravdu o odchode ich otca.

Mevkibe (Özlem Tokaslan) a Nihat (Berat Yenilmez) sú na pokraji zrútenia, keď Ayhan (Ceren Taşçı) pristanú v mobile nádherné svadobné fotografie Sanem (Demet Özdemir) a Cana (Can Yaman). Snaživému Cey Ceyovi (Anıl Çelik) očividne ani len nenapadlo, čo ich odoslaním spôsobí – a už vôbec nie, že svoju v poslednom čase stále smutnejšiu a smutnejšiu lásku tým len utvrdí v neľahkom rozhodnutí odísť. Keď Sanem a Can konečne naberú odvahu porozprávať sa o tom, čo ich trápi, nedopadne to najlepšie. Kiežby radšej mlčali... Güliz (Sibel Şişman) dostane ponuku, aká sa neodmieta – hrať v reklame až v ďalekej v Papue-Novej Guiney! Emreho (Birand Tunca) sa veľmi dotkne, keď mu Can napokon prezradí, čo pred ním po celý čas tajil – smutnú pravdu o odchode ich otca (Ahmet Mark Somers)... Úbohého Cey Ceya totálne vykoľají, keď zase raz neplánovane uvidí niečo, čo nemal – Yiğitov (Utku Ateş) nepatričný výraz, keď „iba ako priateľ“ objíma Sanem, ktorej gratuluje k obrovskému úspechu!

Galéria

Vďaka Leyle (Öznur Serçeler) a jej láske sa zahanbený Emre uvidí v inom, o čosi lepšom svetle, a tak napokon naberie odvahu zavolať otcovi a o všetkom sa s ním porozprávať. Sanem má pocit, že všetci jej blízki ju jeden po druhom opúšťajú – najprv jej sestra, ktorá sa po vydaji odsťahovala z rodinného domu, teraz Ayhan, ktorá sa sťahuje do iného mesta – a dokonca aj Drahúšik (Cihan Ercan), ktorý chce s Güliz začať nový život v Papue-Novej Guiney! Aj keď už je možno neskoro, Cey Cey nakoniec predsa len dokáže prekročiť svoj tieň a prezradiť aspoň Ayhan, ktorá je jeho osudom, rovnako ako on tým jej, svoje najstarostlivejšie strážené tajomstvo... Tajomstvo onoho záhadného, priam magického miesta, z ktorého pochádza. Keď Can mame (İpek Tenolcay) nedovolí miešať sa šťastným mladomanželom do výberu svadobných šiat a slávnostného obleku a navyše jej krátko nato odovzdá kľúč od nového bytu, ktorý pre ňu bez jej vedomia a súhlasu našiel a kúpil, zdá sa, že časy neohrozenej krutovlády pani Hümy sú definitívne minulosťou...

Sanem je príšerne vystresovaná, pretože zatiaľ ešte nenapísala ani čiarku zo svojej autobiografickej knihy - čo ju, pochopiteľne, stresuje ešte viac... Keď si Can náhodou prečíta venovanie, ktoré do zápisníka jeho lásky napísal Yiğit, len ho to utvrdí v presvedčení, že ho nemá rád oprávnene a že tomu chlapovi, pokiaľ ide o Sanem, neradno veriť ani nos medzi očami.

Sledujte v stredu, 22. mája, o 10.55!

Nenechajte si ujsť ani pôvabnú romantickú komédiu Lepšie neskoro ako nikdy s Diane Keaton, Jackom Nicholsonom a Keanu Reevesom - v sobotu, 25. mája, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie