S hlavou v oblakoch: 123. a 124. epizóda

S hlavou v oblakoch: 123. a 124. epizóda

Keď Can konfrontuje Yiğita s jeho špinavou hrou s citmi a túžbami Sanem, vyzerá ako žiarlivosťou zaslepený agresor – a Yiğit ako obeť!

Aj keď je Cey Cey (Anıl Çelik) bez debaty čudák na pohľadanie, jeho vnútorný kompas na ľudí funguje stopercentne – či už ide o panický strach z pani Hümy (İpek Tenolcay), alebo o hlbokú nedôveru v úprimnosť Yiğitových (Utku Ateş) úmyslov so Sanem (Demet Özdemir) i s Deren (Tuğçe Kumral). Keď Can (Can Yaman) konfrontuje Yiğita s jeho špinavou hrou s citmi a túžbami Sanem, vyzerá ako žiarlivosťou zaslepený agresor – a Yiğit ako obeť... Mevkibe (Özlem Tokaslan) a Nihat (Berat Yenilmez) sa len ťažko vyrovnávajú s odchodom staršej dcéry (Öznur Serçeler) z domu – a, ako obvykle, trochu to preháňajú. Akoby mladšiu ani nemali! Aj keď sa Can veľmi snaží vytvoriť jej ideálne podmienky na písanie, tvorivá kríza Sanem, žiaľ, pretrváva... Nie nadarmo sa vraví, že cesta do pekla je dláždená dobrými úmyslami. A tak keď Can vybaví nič netušiacej Sanem šancu publikovať svoju prvotinu v renomovanom vydavateľstve... Dopadne to katastrofálne!

Galéria

Aj keď si to Sanem zjavne vôbec neuvedomuje, Yiğit na ňu vyvíja až nepatričný nátlak, a to nielen čo sa týka jej knihy. Urobí preto obrovskú chybu, keď mu nielenže dovolí ísť s ňou za Canom, ale dokonca ho nechá ísť napred, „aby všetko napravil“. Skončí sa to presne tak, ako sa dalo očakávať – katastrofou. A výbušný Can, žiaľ, vyzerá ako vinník, ktorý len preto, že vôbec nedokáže zvládať svoj hnev, zničil život nevinného muža, na ktorého úplne bezdôvodne žiarli. A keď sa zo vzťahu dvoch ľudí vytratí dôvera... Čo ešte vlastne zostane? Nuž, zdá sa, že pani Hüma, ktorá sa skutočne neštíti žiadnej špinavosti, si môže gratulovať. Konečne totiž dosiahla, čo chcela – vzťah Sanem a Cana, ktorý jej od prvého dňa tak veľmi prekážal, je minulosťou... Od toho prekliateho dňa, keď sa všetko tak príšerne pokazilo, už ubehol rovný rok. Zo Sanem je dnes úspešná spisovateľka. Úspešná, no veľmi, veľmi smutná a v jej krásnych očiach sa podchvíľou ligocú slzy, ktoré len zriedka vystrieda úsmev – aj to len pri spomienkach na lásku, ktorú stratila... Can je v podstate sústavne na mori, s bratom (Birand Tunca) a otcom (Ahmet Mark Somers) je len v minimálnom kontakte. Teda, ak za kontakt vôbec možno považovať dve skromné pohľadnice za dlhých dvanásť mesiacov... Je zvláštne, no zároveň tak trochu príznačné, že keď jeho loď po dlhom čase opäť prirazí k brehu a on sa, aj keď len na chvíľu, vydá na súš, osud sa už postará, aby jeho kroky zamierili presne tam, kam len malú chvíľu predtým priviedli ženu, ktorej omamnú neopakovateľnú vôňu by bezpečne spoznal hoc aj na konci sveta! Správne, Sanem.

Vraví sa, že kam čert nemôže, pošle ženu. No druhá strana bojuje rovnakými zbraňami, a tak rázna pani Remide (Aliye Uzunatağan) napokon nájde spôsob, ako nájsť Cana a priniesť mu správy o svete, ktorý opustil – a o všetkých, ktorých v ňom zanechal.

Sledujte vo štvrtok, 23. mája, o 10.55!

Nenechajte si ujsť ani romantickú komédiu Hitch: Liek pre moderného muža s Willom Smithom, Evou Mendes a Kevinom Jamesom - v nedeľu, 26. mája, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie