S hlavou v oblakoch: 127. a 128. epizóda

S hlavou v oblakoch: 127. a 128. epizóda

Aj keď si všetci myslia, že Sanem už dávno spí, v skutočnosti je v prístave a zopodiaľ sleduje milovaného muža na lodi.

Mevkibe (Özlem Tokaslan) s Nihatom (Berat Yenilmez) si myslia, že Leyla (Öznur Serçeler) s Emrem (Birand Tunca) si hádam nechávajú svoj dom obkladať mramorom, keď tá „prestavba“ trvá tak dlho – a zrejme ešte aj bude -, no pravda je taká, že sa žiadna prestavba nekoná a ich dcéra a zať u nich bývajú preto... Lebo sú na mizine! Sanem (Demet Özdemir) si nemôže pomôcť, nedokáže od Cana (Can Yaman) odtrhnúť oči. Rovnako ako on od nej. Pani Hüma (İpek Tenolcay) sa snaží presvedčiť Yiğita (Utku Ateş), aby čo najskôr vyznal Sanem lásku – lebo o ňu definitívne príde! Pán Aziz (Ahmet Mark Somers) s prekvapením, ale i veľkým potešením zistí, že Sanemina kamarátka je jeho prvá láska Mihriban (Sevinç Erbulak). Jeho jediná láska. Aj keď si všetci myslia, že Sanem už dávno spí, v skutočnosti je v prístave a zopodiaľ sleduje milovaného muža na lodi. Keď si Can nechtiac vypočuje časť rozhovoru medzi Sanem a Yiğitom, má pocit, že prehral. Opäť. S ťažkým srdcom sa preto rozhodne znova odísť – a tentoraz navždy. No človek mieni...

Galéria

Deren (Tuğçe Kumral) brodiacu sa cestou na farmu príšerným blatom, v ktorom dokonca stratí topánky, zaskočí stretnutie s tamojším svalnatým pomocníkom Bulutom (Ahmet Olgun Sünear), ktorého očividne dosť rozčuľuje jej nerozhodnosť, či sa ním má alebo nemá nechať zachrániť. Na rozdiel od Cey Ceya (Anıl Çelik) a Drahúšika (Cihan Ercan), ktorí začínajú podliehať beznádeji, pán Aziz vôbec nepochybuje o tom, že sa Can vráti. Koniec koncov, svojho syna veľmi dobre pozná. A tak mu stačí jediný pohľad na neprehliadnuteľné napätie medzi ním a Yiğitom, aby pochopil, koľká bije! Mevkibe a si nesprávne vysvetlia Emreho časté esemeskovanie a nezvykle dobrú náladu – začnú si myslieť, že ich zať má zrejme nejakú aférku! Deniz (Başak Gümülcinelioğlu) v rámci naozaj svojskej terapie odporučí Sanem, aby Canovi povedala všetko, čo má na srdci – podľa nej vraj zatiaľ celkom postačí aj povedať to strašiakovi v jej záhrade s jeho podobizňou!

Emre nevinnou poznámkou vnukne bratovi zaujímavú myšlienku, ako usvedčiť Yiğita zo lži. Aby bol Can otcovi a svojej láske nablízku, kým bude čakať na „opravu“ svojej lode, nasťahuje sa do opustenej, trochu schátranej chatky pani Mihriban, ktorú sa na oplátku rozhodne dať do poriadku. Mevkibe a Nihata poriadne rozhodí, keď počas videohovoru s mladšou dcérou uvidia v zábere aj „Toho, ktorého netreba menovať“!

Sledujte v pondelok, 27. mája, o 11.00!

Nenechajte si ujsť ani romantický film Princezná a námorník s Marisol Nichols a Markom-Paulom Gosselaarom - v nedeľu, 2. júna, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie