S hlavou v oblakoch: 129. a 130. epizóda

S hlavou v oblakoch: 129. a 130. epizóda

Pohľad na smutne, krehko a osamelo pôsobiacu Sanem na móle láme Canovi srdce. Trápia ho príšerné výčitky svedomia...

Rázna pani Mevkibe (Özlem Tokaslan) nevie, ktorý z bratov Divitovcov ju štve viac – či ten, ktorý na rok zmizol a teraz je späť (Can Yaman), alebo ten, ktorý už rok býva pod jej strechou a ktorý sa podľa nej správa stále podozrivejšie a podozrivejšie (Birand Tunca)! Pán Aziz (Ahmet Mark Somers) má pre všetkých dobré správy týkajúce sa novej prestížnej kampane agentúry Skvelý nápad. Teda, pre všetkých... Až na Yiğita (Utku Ateş). Pani Hüme (İpek Tenolcay) raz-dva zamrzne úsmev na tvári, keď sa pred ňou po rokoch objaví jej exmanžel a poriadne jej vyčistí žalúdok – za seba, za Mihriban (Sevinç Erbulak), za Sanem (Demet Özdemir) i za Cana! Pohľad na smutne, krehko a osamelo pôsobiacu Sanem na móle láme Canovi srdce. Trápia ho príšerné výčitky svedomia... Keď sa Cey Cey (Anıl Çelik) stane náhodným svedkom rozhovoru, alebo skôr hádky Sanem a jej vnútorného hlasu, spolu s Deniz (Başak Gümülcinelioğlu) sa rýchlo zhodnú, že ich kamarátka je zrelá na ďalšiu terapiu, tentoraz tanečnú.

Galéria

Pánu Azizovi neujde, že Can pred fotením vôbec nie je vo svojej koži, a tak sa synovi pokúsi pomôcť trochu kostrbatým žartovaním. No stačí jediný pohľad na Sanem a Canovi sa raz-dva vybaví všetko, čo sa bál, že zabudol – na veľkú radosť jeho otca, pani Mihriban, Cey Ceya a Deren (Tuğçe Kumral)! Keď príšerne rozrušení Mevkibe a Nihat (Berat Yenilmez) do svojich absurdných podozrení o Emreho nevere zasvätia i pani Hümu a Leylu (Öznur Serçeler), s budúcnosťou mladých manželov to veru vôbec nevyzerá ružovo. No aj keď sa všetky nedorozumenia vysvetlia, trpká pachuť v ústach zostane... Uvoľnenú atmosféru pri fotení, žiaľ, rýchlo vystrieda nepríjemné napätie, len čo sa na farme objaví Yiğit a krátko nato sa Sanem zrazu „zasekne“, čo sa jej od zrútenia, žiaľ, stáva pomerne často. Drahúšik (Cihan Ercan) zareaguje ako, ehm, totálny somár, keď mu Deniz naznačí, že sa jej páči – mylne sa totiž domnieva, že na ňom zrejme testuje nejakú svoju novú terapiu...

Can všetko staví na jednu kartu a predstiera, že sa mu zrazu dostal do rúk cenný dôkaz udalostí spred roka - a Yiğit začne panikáriť! Sanem je na tom emocionálne aj psychicky čoraz horšie, na Cana sa počas fotografovania dokáže sotva pozrieť, nieto ešte sa naňho usmievať. To, že by ešte niekedy mohli byť priateľmi - alebo nebodaj niečím viac -, jej pripadá absurdné. Vlastne... Skrz-naskrz nemožné!

Sledujte v utorok, 28. mája, o 11.15!

Nenechajte si ujsť ani romantický film Na vine sú hviezdy so Shailene Woodley a Anselom Elgortom - v sobotu, 1. júna, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie