S hlavou v oblakoch: 131. a 132. epizóda

S hlavou v oblakoch: 131. a 132. epizóda

Keď na farme vypukne požiar, Sanem si ako jediná všimne, po čo Can vbehol do chatky, pre čo tak nerozumne riskoval svoj život!

Keď na farme vypukne požiar a chatku, v ktorej Can (Can Yaman) momentálne býva zachvátia plamene, na smrť vydesená Sanem (Demet Özdemir) si ako jediná všimne, po čo vbehol dnu, pre čo tak nerozumne riskoval svoj život! Pochopiteľne, poriadne ju to vykoľají, zrazu totiž všetko vidí v úplne inom svetle... Aj keď nemá žiadne dôkazy, Mihriban (Sevinç Erbulak) si je viac-menej istá, kto má ničivý požiar na jej pozemku na svedomí. A jej hnev je, na takú srdečnú osôbku, nesmierny! Sanem sa aspoň na chvíľočku opäť zmení na svoje staršie, bezprostredné a usmievavé ja. Ako inak, môže za to Can. Presnejšie to, čo urobil. Pretože to niečo znamená. Pretože to skrátka všetko mení... A tak po prvý raz po veľmi, veľmi dlhom čase začne konečne opäť písať. Canovi sa prisní veľmi zvláštny sen. Je príjemný a pôsobí naozaj veľmi realisticky, no nepochybne by sa nad ním zamyslel o čosi hlbšie, ak by už konečne dočítal Sanemin román až do konca – alebo ak by aspoň čo-to tušil o jej živých snoch!

Galéria

Mevkibe (Özlem Tokaslan) a Nihat (Berat Yenilmez) si robia veľké starosti, že im Emre (Birand Tunca) nikdy naozaj neodpustí, ako ho ponížili, a tak sa ho rozhodnú prekvapiť malým darčekom... V práci! Pán Aziz (Ahmet Mark Somers) využije prvú príležitosť, aby sa vzdal svojho postu v agentúre a prenechal ho Canovi. Nezabudne však poveriť Cey Ceya (Anıl Çelik) a Deren (Tuğçe Kumral) dohliadnutím na to, aby jeho syn a Sanem trávili čo najviac času spolu... Deniz (Başak Gümülcinelioğlu) neváha ani minútu, keď sa jej naskytne šanca stráviť s Drahúšikom (Cihan Ercan) aspoň chvíľku osamote. Pani Hüma (İpek Tenolcay) a Yiğit (Utku Ateş) sú rozhodnutí zachrániť si krk a zničiť domnelú kópiu záznamov z bezpečnostnej kamery i originály skôr, než si ich Can stihne pozrieť a nebodaj ich ešte aj ukázať Sanem, za každú cenu. Ukáže sa, že keď ide o dobrú vec (rozumej o Sanem), Deren a Bulut (Ahmet Olgun Sünear) sú celkom dobrý tím, aj keď sú rozdielni ako deň a noc. V súkromí je to však o čosi horšie, tam to medzi nimi neustále povážlivo iskrí... Drahúšik opäť príšerne vyletí na Deniz, ktorá sa len dosť nešikovne snaží s ním zblížiť.

Keď sa stratí jeden z chlapcov, ktorí sa často chodievajú hrať k Sanem na farmu, Can okamžite duchaprítomne prevezme iniciatívu a zorganizuje záchrannú akciu. No kým tragédi Drahúšik a Cey Cey sa v podstate okamžite po vstupe do lesa sami stratia, Deren s Bulutom ešte ani nestihnú vyraziť – pre problémy s „vhodnou garderóbou“! Po správnej stope sa tak napokon vydajú len Can so Sanem, ktorí síce vyrazili každý zvlášť, no náhoda či osud ich zviedli dohromady.

Sledujte v stredu, 29. mája, o 11.10!

Nenechajte si ujsť ani romantický film Princezná a námorník s Marisol Nichols a Markom-Paulom Gosselaarom - v nedeľu, 2. júna, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie