S hlavou v oblakoch: 133. a 134. epizóda

S hlavou v oblakoch: 133. a 134. epizóda

Can a Sanem sa znova, krôčik po krôčik, začínajú zbližovať. No ešte stále je toho medzi nimi mnoho nevypovedaného, mnoho nejasného...

Chvíľa, ktorej sa Emre (Birand Tunca) tak veľmi obával, napokon nastane - a ukáže sa, že sa bál úplne zbytočne. Reakcia jeho svatovcov (Özlem Tokaslan a Berat Yenilmez), ktorí majú srdce zo zlata, je totiž na nezaplatenie! Vystrašená Sanem (Demet Özdemir) Cana (Can Yaman), ktorý ju zobďaleč sleduje pri zbieraní kvetov, omylom sknokautuje hrubým konárom. Myslí si totiž, že je medveď! Bulut (Ahmet Olgun Sünear) sa v spoločnosti Deren (Tuğçe Kumral), ktorá mu šla spočiatku poriadne na nervy, zrazu začína cítiť nezvyčajne príjemne. Aj keď sa to pri ich opätovnom stretnutí zdalo nemožné, Can a Sanem sa znova, krôčik po krôčik, začínajú zbližovať. No ešte stále je toho medzi nimi mnoho nevypovedaného, mnoho nejasného... Sanem predstierajúca, že spí, má čo robiť, aby ju široký úsmev a slzy dojatia neprezradili, keď zistí, že Can nielenže jej knihu čítal, ale že ju prakticky pozná naspamäť.

Galéria

Keďže ona sama nemôže, pani Hüma (İpek Tenolcay) sa pokúsi vyprovokovať svoju svatku Mevkibe, aby na farmu zašla namiesto nej – zistiť, či je všetko „s kostolným poriadkom“ a... Dostať Sanem čo najďalej od Cana! Drahúšik (Cihan Ercan) si nenechá nikým a ničím pokaziť radosť z prvého maličkého úspechu – svoj skromný honorár si dokonca demonštratívne zarámuje. Keď Can pritlačí na Yiğita (Utku Ateş), aby konečne povedal Sanem pravdu a tá začuje časť ich napätého rozhovoru, zdá sa, že toho podlého zbabelca už nič nezachráni. Lenže keď sa jej už-už prizná ku všetkým svojim špinavostiam, cinkne mu esemeska od pani Hümy a razom zmení názor i plány – a namiesto priznania... Jej vyzná lásku a požiada ju o ruku! Viac než to, že Sanem ho stále vníma iba ako priateľa, ho rozruší Canov pokoj a istota v hlase, keď skonštatuje, že Sanem ho nikdy neľúbila a ľúbiť nebude! Priatelia oboch nešťastných zaľúbencov sa vzápätí rozdelia na dva tábory – kým Deniz (Başak Gümülcinelioğlu) a Bulut takpovediac kopú za tím Yiğit, Deren, Cey Cey (Anıl Çelik) a Drahúšik sú, samozrejme, rozhodnutí až do posledného dychu bojovať za Cana.

Apropo, Can... Celú noc strávi na móle premýšľaním o všetkom, čo sa stalo a všetkom, čo cíti, po čom túži – netušiac, že len o pár krokov ďalej ho sleduje pár krásnych, milujúcich očí. Mevkibe a Nihat sú očividne nepoučiteľní. Stačí jediná nevinná poznámka a... Opäť sa bez jediného dôkazu upnú na istú fixnú ideu. Rovnako ako klebetná Melahat (Ferdi Baycu Güler)!

Sledujte vo štvrtok, 30. mája, o 10.55!

Nenechajte si ujsť ani romantický film Na vine sú hviezdy so Shailene Woodley a Anselom Elgortom - v sobotu, 1. júna, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie