S hlavou v oblakoch: 135. a 136. epizóda

S hlavou v oblakoch: 135. a 136. epizóda

Osud obom, Sanem aj Canovi, pripomenie začiatky ich lásky, keď sa ocitnú v navlas rovnakej situácii ako kedysi!

Emre (Birand Tunca) naberie odvahu a prizná sa konečne už aj staršiemu bratovi (Can Yaman), že je už dlhšie nezamestnaný a nevie si nájsť prácu. Sanem (Demet Özdemir) sa zase medzičasom zdôverí Leyle (Öznur Serçeler) s rozhodnutím držať si radšej odstup od Yiğita (Utku Ateş), ktorý si očividne nesprávne vysvetlil ich priateľstvo. Nuž a krátko nato osud obom, Sanem aj Canovi, pripomenie začiatky ich lásky, keď sa ocitnú v navlas rovnakej situácii ako kedysi! Asi neprekvapí, že keďže všetci ich blízki a priatelia im začnú volať naraz, nik z nich sa im nedovolá. A tak keď tí dvaja napokon konečne dorazia na farmu, všetci sa tvária zmätene, vystrašene a ustarostene, aj keď nie všetci z rovnakého dôvodu... Vďaka Dereninej (Tuğçe Kumral) dôvtipnosti sa sprisahancom podarí zdanlivo nemožné – nájsť skutočnú „falošnú“ zámienku, aby všetci, no predovšetkým Can a Sanem, opäť začali pracovať na spoločnom projekte, na ktorom im veľmi, veľmi záleží.

Galéria

Z Emreho starostlivo chystaného prekvapenia pre Leylu napokon nič nie je, pretože len čo sa domov dovalí hurikán Mevkibe (Özlem Tokaslan) a v snahe ochrániť domnelé vnúčatko pred všetkými prípadnými hrozbami rázne zakročí, akýkoľvek náznak romantiky je fuč! Nie všetci sa počas testovania Saneminých produktov dokážu sústrediť na prácu, obzvlášť medzi Canom a Sanem to neprehliadnuteľne iskrí stále viac a viac. Teda, aspoň kým sa na farme (opäť nikým nepozvaný) znovu objaví Yiğit! Pán Aziz (Ahmet Mark Somers) a pani Mihriban (Sevinç Erbulak) sú rozhodnutí pomôcť mladým dať sa opäť dokopy, aj keby to malo znamenať, že ich skrátka niekde zamknú a hotovo! A stáť bokom, keď ide o šťastie ich priateľov rozhodne nemienia ani Cey Cey (Anıl Çelik) a Drahúšik (Cihan Ercan)... Leylu dojme úprimné Emreho prianie, aby sa ich malá rodinka o čosi rozrástla. Nech už si Yiğit svoj reparát žiadosti o Saneminu ruku predstavoval akokoľvek, určite v ňom nefigurovali jej všadeprítomné ochranárske tiene Cey Cey a Drahúšik!

Bulut (Ahmet Olgun Sünear) a Can majú prvú, i keď len krátku príležitosť porozprávať sa medzi štyrmi očami – a hoci stoja takpovediac na opačných stranách barikády, obaja sú príjemne prekvapení. Pán Aziz a pani Mihriban pod falošnou zámienkou presvedčia Sanem, aby sa namiesto nich postarala o bábätko ich známej. Ťažko povedať, čo Mevkibe a Nihata (Berat Yenilmez) sklame viac – či odhalenie, že sa opäť mýlili, alebo to, čo pred nimi Leyla s Emrem naozaj taja. Aby plán dohadzovačov fungoval, chce to, samozrejme, ešte jednu dôležitú ingredienciu... Správne, Cana.

Sledujte v piatok, 31. mája, o 10.50!

Nenechajte si ujsť ani romantický film Princezná a námorník s Marisol Nichols a Markom-Paulom Gosselaarom - v nedeľu, 2. júna, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie