S hlavou v oblakoch: 137. a 138. epizóda

S hlavou v oblakoch: 137. a 138. epizóda

Fanklub lásky Sanem a Cana smie byť na seba právom hrdý – zdá sa, že ich odvážny plán funguje nad očakávanie dobre...

Aj navzdory pár nepredvídateľným drobnostiam, fanklub lásky Sanem (Demet Özdemir) a Cana (Can Yaman) smie byť na seba právom hrdý – zdá sa, že ich odvážny plán funguje nad očakávanie dobre... Pani Hüma (İpek Tenolcay) robí veľkú chybu, že sa stále pletie do vecí, do ktorých ju nič. Netuší, že jej tajnému spojenectvu s Yiğitom (Utku Ateş) hrozí prezradenie. Súkromný detektív, ktorého naňho nasadil Can, je totiž hoden každú líru, každučký kuruş! Keď mu Sanem konečne na rovinu povie, že na Cana nikdy nezabudne, urazený ohrdnutý Yiğit jej povie, že Can odchádza, len aby ju ranil. No nech už tým chcel dosiahnuť čokoľvek, dosiahne pravý opak. Sanem totiž možno ešte stále nevie, čo chce, no zato celkom presne vie, čo nechce... Aby Can odišiel! Čoraz nevyspytateľnejší Yiğit, ktorému zrazu akoby úplne preskočilo, sa rozhodne zničiť farmu. A vďaka nič netušiacim smoliarom zo Skvelého nápadu, zabratých do riešenia vážnej dilemy, už aj vie ako!

Galéria

Sanem stále dúfa, že Can len žartuje a napokon zamieria na breh, no aj keď jej začnú nahlas v bruchu cigáni vyhrávať, nepresvedčí ho... Kým Deren (Tuğçe Kumral), Deniz (Başak Gümülcinelioğlu), Cey Cey (Anıl Çelik) a Drahúšik (Cihan Ercan) usilovne miešajú piate cez deviate v snahe vytvoriť novú várku „Saneminho krému“, Bulut (Ahmet Olgun Sünear) sa takémuto druhu spoznávania a utužovania vzťahov úspešne vyhýba. Keď ju náhodou začuje spievať, Emre (Birand Tunca) si po prvý raz uvedomí, aký má jeho milovaná Leyla (Öznur Serçeler) krásny hlas... Podliak Yiğit spoza plota spokojne sleduje, keď jeho zásluhou na farmu príde polícia a pozatýka celý tím agentúry Skvelý nápad pre podozrenie z falšovania úspešnej značky krémov! Sanem a Can, ktorí sú stále na mori, však o tom nemajú ani najmenšie tušenie... Emre síce úspešne absolvuje pohovor, no vytúženú prácu i tak nedostane. Dôvod je vskutku kuriózny, ba až absurdný! Keď si polícia príde i po pani Mihriban (Sevinç Erbulak), na rozdiel od účastnej Mevkibe (Özlem Tokaslan) sa jej svatka Hüma očividne skvelo baví. Dokonca si všetko nakrúca mobilom, len aby jej nič neušlo!

Zatknutí priatelia sa ešte ani nestihnú poriadne ohriať vo svojich celách a skvelý právnik, o ktorom ani len nevedia, že ho vôbec majú, ich dostane na slobodu... Verte tomu alebo nie, Bulut! Sanem a Can sa konečne o všetkom, čo ich tak veľmi a tak dlho trápi, porozprávajú ako dvaja dospelí ľudia. A keď napokon predsa len prirazia k brehu, Sanem čaká obrovské prekvapenie! Vlastne, nielen jedno...

Sledujte v pondelok, 3. júna, o 11.05!

Nenechajte si ujsť ani skvelú romantickú komédiu Moja tučná grécka svadba 2 s Niou Vardalos a Johnom Corbettom - v nedeľu, 9. júna, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie