S hlavou v oblakoch: 139. a 140. epizóda

S hlavou v oblakoch: 139. a 140. epizóda

Can sa rozhodne zachrániť Sanem živobytie. O pomoc preto požiada najlepšieho právnika, akého pozná – dávneho priateľa Metina!

V autosalóne, ktorému sa Emre (Birand Tunca) po zrelej úvahe rozhodne predať svoje auto, aby mali s Leylou (Öznur Serçeler) z čoho žiť, sa chopí nečakanej príležitosti, keď náhodou začuje, že hľadajú predajcu. A tentoraz sa naňho konečne usmeje šťastie! Deren (Tuğçe Kumral) je na Buluta (Ahmet Olgun Sünear) príšerne napálená, a to z viacerých dôvodov. Najviac je však očividne nabrúsená sama na seba – že ju dokáže tak veľmi rozhodiť pohľad na jeho nové ja... Cana (Can Yaman) povzbudí, že mu Sanem (Demet Özdemir) dôveruje a rozhodne sa zachrániť jej živobytie. O pomoc preto požiada najlepšieho právnika, akého pozná – dávneho priateľa Metina (Tuan Tunalı)! Yiğit (Utku Ateş) si stále odmieta priznať porážku. Práve naopak, vo chorej svojej posadnutosti Sanem je očividne pripravený zájsť až do extrémov! Kým Cey Cey (Anıl Çelik) je stále nešťastnejší a nešťastnejší, medzi Drahúšikom (Cihan Ercan) a Deniz (Başak Gümülcinelioğlu) to začína veľmi sľubne iskriť. Keď na farmu príde trojica drzých amatérskych výpalníkov, Can, ktorý práve trénuje v záhrade, ich raz-dva náležite „uprace“!

Galéria

Správa od skúseného súkromného detektíva sledujúceho Yiğita na každom kroku Cana ani trochu nepoteší, hlavu do piesku však strkať rozhodne nemieni. Naopak, rovno mame (İpek Tenolcay) zavolá a dohodne si stretnutie ešte dnes! Sanem má z Yiğita čoraz čudnejší a nepríjemnejší pocit, a tak keď ju opäť vyhľadá, tentoraz s neúprimným ospravedlním a ďalšou trápnou vymyslenou historkou, na rovinu mu povie, že potrebuje odstup, takže by sa istý čas nemali stretávať. Pani Hümu razom prejde smiech po svojráznom „darčeku“ od právom nahnevanej Mihriban (Sevinç Erbulak)... Deren s Bulutom majú pre tím Skvelý nápad konečne pár dobrých správ. A hoci sa spontánne založenie novej spoločnosti s viacerými partnermi spočiatku trochu skomplikuje, keď Sanem slušne, no rázne odmietne Canovo dych vyrážajúce gesto, napokon všetko dopadne presne tak, ako má. A to už je celkom slušný dôvod na malú oslavu v kruhu najbližších priateľov, všakže? Všetci sa dobre bavia, takže chvíľky v príjemne uvoľnenej atmosfére a ešte príjemnejšej spoločnosti ubehnú ako voda.

Obloha je posiata miliónom hviezd, všetci už sú dávno vo svojich posteliach – teda až na Sanem, ktorá zadriemala vonku v hojdacej sieti -, len Can nie a nie zaspať. Našťastie, inak by totiž možno nikdy nedostal šancu pri pohľade na milovanú ženu náhodou odhaliť ďalšie jej tajomstvo. A hoci jeden pred druhým naďalej predstierajú, že sú „len priatelia a obchodní partneri“, obaja v hĺbke srdca vedia, že to nie je pravda – jej šatka, kvôli ktorej on riskoval zdravie i život a jeho snubný prsteň, ktorý zase ona nosí na retiazke ukrytej v záhrení hovoria jasnou rečou!

Sledujte v utorok, 4. júna, o 10.55!

Nenechajte si ujsť ani pôvabnú romantickú komédiu Svadobné trapasy s Debrou Messing a Dermotom Mulroneym - v sobotu, 8. júna, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie