S hlavou v oblakoch: 141. a 142. epizóda

S hlavou v oblakoch: 141. a 142. epizóda

Keď Sanem v snahe nájsť svoju retiazku obráti celý dom i záhradu hore nohami, nevšimne si, že Can ju sleduje - a kráľovsky sa baví...!

Keď Sanem (Demet Özdemir) zistí, že zrejme stratila svoju retiazku, v zúfalej snahe nájsť ju obráti celý dom i záhradu hore nohami, no neúspešne. Nevšimne si, že Can (Can Yaman) ju po celý čas sleduje - a kráľovsky sa baví...! Ťažko povedať, či je predstava, že Mevkibe (Özlem Tokaslan) a jej svatka Hüma (İpek Tenolcay) by mohli byť dvojičky zábavná alebo skôr desivá, no obe svatky sa rozhodnú urobiť niečo pre svoje pošramotené sebavedomie novou garderóbou a novým účesom. Medzi Sanem a Canom to iskrí stále viac a viac. Deren (Tuğçe Kumral) ani nevie ako a stane sa, dobrovoľne-nasilu, novou tvárou kampane agentúry Skvelý nápad... Aj keď sa Emre (Birand Tunca) veľmi snaží, zdá sa, že nová práca preňho predsa len nie je „to pravé orechové“. Viac než šéfova často neoprávnená kritika ho však frustruje, že sa s Leylou (Öznur Serçeler) už temer vôbec nevidia.

Galéria

Aj keď už Sanem prehľadala v dome i v záhrade každučký kút, svoju retiazku ešte stále nenašla. Nečudo, že jej nie je veľmi do spevu. A bolo by ešte menej, keby vedela, že Yiğit (Utku Ateş) trápne predstierajúci ďalšie zdravotné komplikácie sa na farme neobjavil len tak... Can nahodí svoj najnevinnejší výraz, keď sa so stále ešte nič netušiacou Sanem začne okrem pracovných otázok nenápadne baviť aj o jej retiazke. Náhodné stretnutie vnukne darebákovi Yiğitovi ďalší zaujímavý nápad... Sanemin vnútorný hlas dá po dlhšom čase o sebe opäť vedieť – tentoraz, aby ju varoval, že za nevysvetliteľným zmiznutím jej retiazky so snubným prsteňom s najväčšou pravdepodobnosťou stojí Can, v ktorého spoločnosti dnes, zhodou okolností, strávi prakticky celý deň... Nihatovi (Berat Yenilmez) od údivu spadne sánka, keď sa domov vráti nová, vylepšená Mevkibe! Deniz (Başak Gümülcinelioğlu) má pocit, akoby Sanem hovorila po španielsky či po čínsky, keď začne splietať čosi o tom, že musí zistiť, či Can má niečo, čo možno ani nemá, no mohol byť mať... Ničomu skrátka nerozumie. Je to čosi ako malý zázrak, keď sa na spoločnej večeri u Aydınovcov stretnú za jedným slovom pani Hüma a pán Aziz (Ahmet Mark Somers) a nepohádajú sa.

Je to možno náhoda, no skôr osud, že keď sa Sanem vkradne do domu pohľadať v Canových veciach svoju retiazku, je Can práve v sprche. Čo hľadala síce nenájde, niečo iné, minimálne rovnako cenné však áno! Vzťah Emreho (Birand Tunca) a Leyly (Öznur Serçeler), ktorí spolu kvôli práci trávia minimum času, prechádza prvou vážnejšou krízou... Sanem a Can si v podstate vymenia úlohy. Kým cez deň temer pod každý kameň nazerala ona – v nádeji, že nájde, čo stratila -, večer všetko hore nohami zase obracia on. Z rovnakého dôvodu.

Sledujte v stredu, 5. júna, o 11.00!

Nenechajte si ujsť ani skvelú romantickú komédiu Moja tučná grécka svadba 2 s Niou Vardalos a Johnom Corbettom - v nedeľu, 9. júna, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie