S hlavou v oblakoch: 143. a 144. epizóda

S hlavou v oblakoch: 143. a 144. epizóda

Keď Sanem nájde svoju retiazku a Can zase stratenú šatku, predstierať, že sa tým nič nemení, bude ešte ťažšie. Ak nie nemožné!

Exot Drahúšik (Cihan Ercan) je taký vystresovaný, že opäť necitlivo odpálkuje Deniz (Başak Gümülcinelioğlu) nešikovne sa snažiacu s ním zblížiť – a ani si to neuvedomí. Frustrovaný až strach je však aj Cey Cey (Anıl Çelik). A to ich ešte čaká nakrúcanie reklamy s Deren (Tuğçe Kumral), ktorá je pod prúdom v podstate nonstop... Netrvá dlho a Can (Can Yaman) si uvedomí, že za záhadným zmiznutím jeho najobľúbenejšej šatky možno stojí osôbka, s ktorou práve prežívajú čosi ako opakované ozveny minulosti. Správne, Sanem (Demet Özdemir). Aby zachránili svoje manželstvo i sny, Emre (Birand Tunca) a Leyla (Öznur Serçeler) sa spontánne rozhodnú zmeniť svoje životy a obaja dajú výpoveď. Keď Sanem nájde svoju retiazku a Can zase znovu získa stratenú šatku, predstierať, že sa tým nič nemení, bude ešte ťažšie. Ak nie nemožné! Nihat (Berat Yenilmez), ktorému po odchode manželky (Özlem Tokaslan) starajúcej sa o chorého otca nie je veľmi do spevu, všetkých vydesí, keď zrazu zamdlie! Ešteže Mevkibe sa v čase svojej neprítomnosti postarala o svoju dôstojnú, aj keď dosť uvravenú náhradu...

Galéria

Zdá sa, že Drahúšikovi ešte stále nedocvaklo, že má oňho Deniz záujem. Lebo ak áno, reaguje na to naozaj veľmi svojským spôsobom... Deren (Tuğçe Kumral) sa podarí husársky kúsok, keď pre agentúru získa cenného nového klienta – jachtársky klub! Vytvoriť kampaň na tému páry však vôbec nebude jednoduché, pretože pár vo vedení Skvelého nápadu, Sanem a Can, vo vzťahovej otázke, žiaľ, očividne stále prešľapuje na mieste. Všetci sú otrasení, keď Bulut (Ahmet Olgun Sünear) prinesie zlé správy – Sanemina firma totiž zrazu čelí vskutku absurdnej žalobe! Canovi a Mihriban (Sevinç Erbulak) stačí pár minút v spoločnosti čudne ba až nepriateľsky sa správajúceho chlapíka, ktorý sa rozhodol súdiť sa so Sanem a nemôžu sa zbaviť dojmu, že tu niečo smrtí. A poriadne! Aby Nihat, ktorý je bez Mevkibe ako telo bez duše, prišiel na iné myšlienky, Emre zavolá otcovi (Ahmet Mark Somers)... A ten raz-dva vymyslí, ako svatovi pomôcť!

Pani Hüma (İpek Tenolcay) sa márne snaží primäť Yiğita (Utku Ateş), aby konečne zaradil spiatočku, priviesť ho k rozumu. Ten chlap už totiž očividne stratil všetok kontakt s realitou a z toho, že ho Sanem opakovane odmietla, mu definitívne preskočilo... Keď Can očami zbežne preletí vzťahový formulár vyplnený Sanem (teda, aspoň si to myslí), ktorý v nestráženej chvíli potiahol Cey Ceyovi, zneistie - rovnako ako ona, keď si prečíta to, čo zase stojí v jeho dotazníku (alebo skôr v tom, ktorý zaň považuje)!

Sledujte vo štvrtok, 6. júna, o 10.55!

Nenechajte si ujsť ani pôvabnú romantickú komédiu Svadobné trapasy s Debrou Messing a Dermotom Mulroneym - v sobotu, 8. júna, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie