S hlavou v oblakoch: 145. a 146. epizóda

S hlavou v oblakoch: 145. a 146. epizóda

Je vlastne úplne jedno, akú hru spolu Sanem a Can hrajú tentoraz (a či vôbec)... Len slepý by nevidel, že tí dvaja patria k sebe.

Sanem (Demet Özdemir) a Can (Can Yaman) nezávisle od seba zmenia imidž i správanie podľa domnelých prianí toho druhého. Pôsobí to dosť čudne a... Komicky. Emre (Birand Tunca) si nemôže pomôcť – keď s Leylou (Öznur Serçeler) v nahrávacom štúdiu natrafia na jej starého známeho, neubráni sa žiarlivosti... Pán Aziz (Ahmet Mark Somers) a Mihriban (Sevinç Erbulak) si vezmú do parády nič netušiaceho Nihata (Berat Yenilmez). Spôsobia mu tým poriadny šok – a ešte väčší jeho prakticky neexistujúcej kondičke a neutíšiteľnému apetítu! Po prvýkrát na veľkom pódiu Leyla všetkým vyrazí dych svojím nádherným spevom. Je vlastne úplne jedno, akú hru spolu Sanem a Can hrajú tentoraz (a či vôbec)... Len slepý by nevidel, že tí dvaja patria k sebe. A ktovie, keby sa jeden i druhý konečne prestali báť, že sa možno spália... Možno by ráno, keď sa prebudia v objatí, neboli obaja tak nezrelo (a zbytočne) strémovaní a vystresovaní!

Galéria

Atmosféra na farme opäť nepríjemne zhustne, keď sa hneď zrána nepozvaní dostavia pani Hüma (İpek Tenolcay) a Yiğit (Utku Ateş) a, ako inak, znova sa im absolútne nevhodne začnú pliesť do životov! Hoci tentoraz je predsa len niečo inak... Zdá sa totiž, akoby pani Hüma konečne prišla k rozumu! Keď Sanem a Can zájdu do mesta - porozprávať sa s Cemalom, ktorý im nedávno poriadne zavaril – náhodou (a tiež s veľkou dávkou šťastia) sa dostanú na správnu stopu... Nuž a popritom zistia nielen to, že sa nezmyselne riadia úplne nesprávnymi vzťahovými dotazníkmi! Telefonát od Canovho súkromného detektíva napokon vnesie do čoraz zamotanejšieho prípadu nové svetlo. Nihat má pocit, že ho zrejme vesmír za niečo trestá - po Mihriban a Azizovi sa totiž na jeho zdravie zamerajú i Emre a Leyla. Keď už sa zdá, že sa Yiğit opäť, po x-tý raz, vykrúti z problémov, Can má strach, že sa to medzi ním a Sanem opäť fatálne pokašle. Ibaže tentoraz... Sa mýli.

Pohľad na Sanem vášnivo sa hádajúcu so strašiakom s Canovou podobizňou je síce za milión, no Mihriban na chvíľku vážne zapochybuje o zdravom rozume svojej kamarátky a chránenkyne. Aj Cey Cey (Anıl Çelik), Deniz (Başak Gümülcinelioğlu) a Deren (Tuğçe Kumral) majú pár nekonečných minút pocit, akoby sa ocitli v zlom filme, keď zo Sanem zrazu ako z odistenej zbrane vystrelí, že sa pobozkali – z kontextu to totiž vyznieva tak, akoby hovorila o tom darebákovi Cemalovi, čo, samozrejme, vôbec nedáva zmysel...!

Sledujte v piatok, 7. júna, o 10.55!

Nenechajte si ujsť ani skvelú romantickú komédiu Moja tučná grécka svadba 2 s Niou Vardalos a Johnom Corbettom - v nedeľu, 9. júna, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie