S hlavou v oblakoch: 151. a 152. epizóda

S hlavou v oblakoch: 151. a 152. epizóda

Všetky Sanemine viac či menej strelené pokusy vyvolať u Cana to správne déjà vu, žiaľ, jeden za druhým zlyhávajú...

Mevkibe (Özlem Tokaslan), ktorú kvária výčitky svedomia, by Canovi (Can Yaman) rada nejako pomohla „nakopnúť“ pamäť, a tak mu spolu s Melahat (Ferdi Baycu Güler) tajne uvaria akýsi zázračný elixír. Znovuoživenie agentúry Skvelý nápad v pôvodných kancelárskych priestoroch a s rovnakým osadenstvom (až na pár výnimiek, samozrejme) je pre všetkých veľkou výzvou... A veľkou zábavou zároveň! Sanem (Demet Özdemir) okrem pár drobných frustrujúcich porážok na poli lásky opäť bojuje so svojím otravne pesimistickým vnútorným hlasom. A i všetky jej ďalšie viac či menej strelené pokusy vyvolať u Cana to správne déjà vu, žiaľ, jeden za druhým zlyhávajú... Lenže ani o chlp lepšie na tom nie sú ani Cey Cey (Anıl Çelik) s Drahúšikom (Cihan Ercan), ktorí jej pomáhajú prakticky rovnako nešikovne ako ostatne vždy!

Galéria

Aj keď prvý pokus so zázračným odvarom trápne zlyhá, Melahat s Mevkibe rozhodne nie sú pripravené prijať porážku. Práve naopak! A keďže jablko nepadá ďaleko od stromu, asi neprekvapí, že živelná pohroma Sanem je na tom v istom zmysle v podstate úplne rovnako, a tak spontánne odštartuje ďalší plán, aby v Canovi prebudila spomienky... Akýmsi zázrakom to vážne zafunguje, hoci len slabučko, no keďže Can si to nechá iba pre seba, Sanem ani nevie, že spontánne zvolená taktika improvizovanej hádky by mohla byť tým správnym kľúčom na odomknutie jeho spomienok! Pahltný Nihat (Berat Yenilmez) urobí manželke i dcéram nechtiac škrt cez rozpočet, keď sa ulakomí na niečo určené špeciálne ich dnešnému vzácnemu hosťovi. Všetci sa tak nedobrovoľne presunú zo záhrady Aydınovcov do nemocnice! Sanem veľmi raní, keď si uvedomí, že Canovi možno to, že na všetko zabudol... Vyhovuje. Can sa po rozhovore s otcom (Ahmet Mark Somers) rozhodne prísť na iné myšlienky na obľúbenej horskej chate, ktorú si pán Aziz špeciálne kvôli nemu na istý čas prenajal od nového majiteľa.

Pani Hüma (İpek Tenolcay) ťažko nesie, že hoci ju si starší syn pamätá, to, že si k sebe po všetkých tých rokoch konečne našli cestu a udobrili si, už nie... Drahúšik v kamarátskej snahe pomôcť utrápenému Cey Ceyovi prísť na iné myšlienky len rozjatrí jeho rany. Ešteže je tu Deren (Tuğçe Kumral) a jej rokmi overený spôsob, ako ho dať zase do laty! Vo vzťahu pána Aziza a Mihriban (Sevinç Erbulak) to začína nenápadne škrípať. Ako inak, dôvodom je jeho exmanželka.

Sledujte v stredu, 12. júna, o 10.55!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Erin Brockovichová s Juliou Roberts, Albertom Finneym a Aaronom Eckhartom - v sobotu, 15. júna, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie