S hlavou v oblakoch: 153. a 154. epizóda

S hlavou v oblakoch: 153. a 154. epizóda

Aj ďalší pokus pomôcť Canovi rozpamätať sa dopadne neslávne. Práve naňho totiž niečo lezie, neustále kýcha a prakticky nič necíti!

Sanem (Demet Özdemir) myslí iba na Cana (Can Yaman), takže keď Cey Cey (Anıl Çelik) počas brainstormingu nadhodí čosi o jej vôni, dostane ďalší skvelý nápad! A tak kým Can usilovne pracuje na novej prezentácii, ona vo svojom malom kráľovstve vôní starostlivo kombinuje a mieša jednu jedinečnú esenciu s druhou, treťou, štvrtou... No aj ďalší pokus pomôcť Canovi rozpamätať sa dopadne neslávne. Práve naňho totiž niečo lezie, neustále kýcha a prakticky nič necíti! Všetci v agentúre sú totálne vystresovaní, pretože kým tí dvaja sú spolu práve v horskej chate, klient dnes očakáva sľúbenú prezentáciu – a tej, samozrejme, niet. Ešteže sa veci nečakane chopí tá asi najmenej spontánna osoba zo všetkých so vskutku šialenou improvizáciou... Verte tomu alebo nie, Leyla (Öznur Serçeler)! Na druhej strane však práve ona i s Emrem (Birand Tunca) neúmyselne zmaria ďalšiu krehkú šancu ich súrodencov opäť sa zblížiť... Cey Cey tak dlho provokuje svojho spolubývajúceho Drahúšika (Cihan Ercan), až ho ten, dotknutý, skutočne vyhodí z bytu. Jeho neurotický kamarát tak skončí na ulici. Teda, na chvíľku... Sanem, plná nádeje, si náhodou vypočuje, čo nemá – a zlomí jej to srdce!

Galéria

Sanem sa už dávno necítila tak mizerne ako práve dnes - ako inak, ide o Cana. Náladu jej síce aspoň trochu vylepší, keď „zlý kráľ“ zaslúžene povýši jej staršiu sestru, no keď s ním krátko nato uviazne v dopravnej zápche... Radšej si presadne na motorku neznámeho chlapíka, aby s tým neznesiteľným uhundrancom, ktorému sa asi ničím nezavďačí, nemusela dýchať rovnaký vzduch. Oh, a áno, tak trochu aj preto, aby sa aspoň pokúsila zachrániť dôležitú zákazku, o ktorú by zrejme definitívne prišli. Sotva sa pán Aziz (Ahmet Mark Somers) a Mihriban (Sevinç Erbulak) udobrili, už to medzi opäť boľavo pokrivkáva... Celý tím agentúry Skvelý nápad sa horúčkovito snaží vymyslieť, ako z fiktívneho slávneho režiséra, na ktorého úžasnú (a tiež fiktívnu) prácu nalákali svojho najnovšieho klienta, urobiť skutočného. Leyla s Emrem dokonca, pre dobro veci, neváhajú opäť kontaktovať hackera, s ktorým už mali v minulosti do činenia...

Na rozdiel od zvyšku svojej rodiny, ktorá je novým spolubývajúcim Cey Ceyom očividne nadšená, Nihat (Berat Yenilmez), ktorý je jeho zásluhou na prísnej diéte, sa už nevie dočkať, kedy sa ten malý fúzatý chlapík, ktorého Mevkibe (Özlem Tokaslan) medzičasom považuje za syna (no on skôr za čosi ako triedneho nepriateľa), opäť odsťahuje! Cana a Sanem nečakaná dráma konečne postrčí tým správnym smerom. Ak aj nič iné, už sa k sebe rozhodne nesprávajú ako dvaja cudzinci. Cey Cey si, ani nevie ako, znepriatelí ďalšieho chlapa, s ktorým žije pod rovnakou strechou... Správne, Emreho.

Sledujte vo štvrtok, 13. júna, o 10.55!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Flint: Otrávené mesto s Queen Latifah - v nedeľu, 16. júna, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie