S hlavou v oblakoch: 155. a 156. epizóda

S hlavou v oblakoch: 155. a 156. epizóda

Počas spoločnej večere s Canom a jeho pomyselným dvojčaťom Ayçou sa Sanem cíti príšerne. No ak to bude potrebné, je pripravená na boj!

Keď sa v agentúre po prvý raz objaví atraktívna klientka Ayça (Dilek Serbest), ktorá je tak trochu ako Lara Croft - a tak trochu ako Can (Can Yaman) v sukni -, Cey Ceyovi (Anıl Çelik), Drahúšikovi (Cihan Ercan) a Deren (Tuğçe Kumral) sa podarí fatálne faux pas, keď si ju zmýlia s uchádzačkou o prácu recepčnej... Sanem (Demet Özdemir) je z dych vyrážajúcej podobnosti Cana a jeho ženskej verzie totálne vykoľajená – od hŕby retiazok s príveskami až po turistické čižmy luxusnej značky! Vďaka Emremu (Birand Tunca) sa Drahúšik a Cey Cey konečne udobria. Počas spoločnej večere s Canom a jeho pomyselným dvojčaťom Ayçou sa Sanem cíti príšerne. No ak to bude potrebné, je pripravená na boj! Na rozdiel od dobrej duše Mevkibe (Özlem Tokaslan), ktorej pri rozlúčke s Cey Ceyom puká srdce, Nihat (Berat Yenilmez), šťastný ako blcha v kožuchu, nielenže nevyroní ani jedinú slzičku, ale dokonca tancuje od šťastia. Doslova! Pán Aziz (Ahmet Mark Somers) sa spontánne rozhodne opustiť Istanbul a vyraziť si do Amsterdamu. Definitívne sa tak uzatvára jedna ďalšia kapitola... Keď sa to napokon dozvie aj pani Hüma (İpek Tenolcay), pochopiteľne, poriadne ju to rozladí...

Galéria

Medzi sotva udobrenými kamarátmi a spolubývajúcimi Cey Ceyom a Drahúšikom to opäť nepríjemne iskrí. Ak sa opäť nerozvadia na život a na smrť, bude to malý zázrak! Sanem naozaj nevie, ako má reagovať, keď ju Can najprv prebudí krásnym, omamne voňajúcim kvietkom a potom spolu strávia pár vzácnych chvíľ v objatí, pohrúžení do príjemného rozhovoru a spomienok... Prvé stretnutie klientov s falošným režisérom kampane najprv vyzerá celkom nádejne, no netrvá dlho a všetko sa fatálne pokašle. Mihribanin (Sevinç Erbulak) nevlastný otec sa totiž do role, ktorú stvárňuje, vloží až príliš a Ayçinho vplyvného a zámožného strýka na smrť urazí – a to opakovane! Nečudo, že už i tak totálne vystresovaný Cey Cey by ho najradšej namieste uškrtil. A nie je jediný... Ešteže bystrá Ayça má pre tím agentúry Skvelý nápad v talóne jedno malé prekvapenie! Sanem je taká nešťastná, že to medzi ňou a Canom stále napreduje štýlom jeden krok vpred, dva (alebo skôr štyri) vzad, že si vôbec neuvedomí, aký obrovský krok správnym smerom spolu urobili. A tak ho po ďalšej zbytočnej hádke nechá samého s jeho myšlienkami na ich obľúbenom mieste na pobreží...

Keď Nihat podmienečne smie prerušiť svoju nenávidenú diétu, šťastnejšieho chlapa by ste široko-ďaleko nenašli! Po rozhovore s lekárom a následne i s bratom už Can nepochybuje, že to, že si stále nespomína na minulosť so Sanem, zrejme súvisí s tým, ako veľmi jeho vinou trpela. A tak nielenže konečne prečíta celú jej knihu, takpovediac na posedenie, ale tiež požiada Deren o malú láskavosť. Ostatní v agentúre zatiaľ čelia novým netušeným problémom a vlne (alebo skôr tsunami) pesimizmu...!

Sledujte v piatok, 14. júna, o 10.50!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Erin Brockovichová s Juliou Roberts, Albertom Finneym a Aaronom Eckhartom - v sobotu, 15. júna, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie