S hlavou v oblakoch: 161. epizóda - FINÁLE

S hlavou v oblakoch: 161. epizóda - FINÁLE

Láska lieči... A tak sotva ju Can opäť vpustí do svojho srdca, v pamäti sa mu vynorí nie jedna, ale celý vodopád spomienok!

Sanem (Demet Özdemir) konečne naberie odvahu opustiť všetko a všetkých - aj keď len na chvíľku - a odcestovať na dlhšiu dovolenku, aby načerpala nové sily a aspoň sa pokúsila vyliečiť si svoje zlomené srdce. No Can (Can Yaman) jej opäť skríži plány – tentoraz dojímavým vyznaním lásky z hĺbky srdca, ktoré aj navzdory pretrvávajúcej amnézii opäť bije len pre ňu. Prejde sotva pár hodín a láskavá klebetnica Melahat (Ferdi Baycu Güler) ako prvá hrdličkám položí otázku, ktorá zaujíma asi všetkých fanúšikov lásky Sanem a Cana. Kedy bude svadba?! Láska lieči... A tak sotva ju Can vpustí do svojho srdca, v pamäti sa mu vynorí nie jedna, ale celý vodopád spomienok! No pred Sanem má v pláne ešte chvíľku hrať divadielko, pretože skrátka chce, aby na to prišla sama.

Galéria

Nuž a keď sa povestné šidlo konečne vykľuje z vreca... Veci naberú rýchly spád. Ani nie o 24 hodín neskôr sa totiž u Aydınovcov konajú ďalšie pytačky! A to je iba prvý z mnohých Saneminých snov, ktorý sa do bodky splní - presne ako v jej románe...

Sledujte v stredu, 19. júna, o 11.25!

Nenechajte si ujsť ani českú komédiu Tátova volha - v sobotu, 22. júna, o 20.30, na Doma!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie