A rozprávke je koniec... Sanem zo seriálu S hlavou v oblakoch krachlo manželstvo

A rozprávke je koniec... Sanem zo seriálu S hlavou v oblakoch krachlo manželstvo

Tentoraz sa, žiaľ, zákulisné tamtamy nemýlili.

Keď si minulý rok v auguste vymenili manželské sľuby, pôvabná turecká herečka Demet Özdemir, alias Sanem zo seriálu S hlavou v oblakoch, a jej o sedem rokov starší partner, spevák Oğuzhan Koç, určite nepredpokladali, že ani nie o osem mesiacov neskôr spolu budú komunikovať už len prostredníctvom rozvodových právnikov.

Galéria

Prvé správy o problémoch v ich vzťahu, ktorú mladomanželia možno neustoja, sa objavili už v marci, keď magazín Snob informoval, že po nepeknej hádke páru na oslave Demetiných tridsiatych prvých narodenín sa vraj podľa nemenovaného zdroja seriálová kráska narýchlo zbalila a odsťahovala zo spoločného bytu.

Šance, že sa im problémy podarí prekonať, ukončilo spoločné aprílové vyjadrenie: „Je pravda, že sme si uvedomili, že už viac nedokážeme pracovať na našom manželstve a rozhodli sme sa ho ukončiť. Vieme, že toto rozhodnutie, ku ktorému sme dospeli so vzájomným rešpektom a pochopením, zasiahne i naše rodiny a starých rodičov. Veľmi sa preto snažíme o čo najcitlivejší prístup v tomto procese, aby sme ich netrápili a nerozrušovali. Prosíme vás (médiá, pozn. red.), aby ste k tejto záležitosti pristupovali rovnako citlivo.“

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Demet Özdemir (@demetozdemir)

Koncom apríla Demet a Oğuzhan poverili svojich právnych zástupcov podaním žiadosti o rozvod po skončení pohyblivého trojdňového Sviatku prerušenia pôstu (Eid Al Fitr), ktorého začiatok tento rok pripadol na 21. apríla. A podľa najnovších informácií zo včera bol termín prvého rozvodového pojednávania stanovený na budúci pondelok (8. mája) o 10.00 na súde v Adalar.

Nielen seriál S hlavou v oblakoch, ale zábavu pre celú rodinu nájdeš v tVoyom svete!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie