• Relácie
  • Sestričky
  • Neodolá ani večne zachmúrený Chromík, ktorý vôbec nie je vianočný typ!

Neodolá ani večne zachmúrený Chromík, ktorý vôbec nie je vianočný typ!

Neodolá ani večne zachmúrený Chromík, ktorý vôbec nie je vianočný typ!

Pokojný, tichý Štedrý večer na oddelení traumatológie naruší príchod nezvyčajného pacienta.

Zdá sa, že sa na oddelení traumatológie objavil sám Santa Claus, aby priniesol našim sestričkám, Helene a Táni, ktoré majú službu v tento špeciálny deň, trochu vianočnej radosti.

A naozaj prináša radosť – ukázalo sa, že je to milý starší pán, ktorý sa inšpiroval svojím priezviskom Santa a vydáva sa za Santa Clausa kvôli deťom od susedov, ale tento rok ho v jednej z domácností pohrýzol psík.

Kým čaká na ošetrenie, v čakárni sa spriatelí s dievčatkom, ktoré trávi Vianoce na nemocničnom lôžku a prezradí „Santovi“ svoje vianočné želania – mať rodičov (keďže je sirotou zo sirotinca) a priala by si tiež balerínky. Santa sa neskôr od Táni dozvie, že dievčatko trpí osteosarkómom a v nemocnici čaká na urgentný zákrok, ktorý jej má zachrániť nôžku. Operácia sa však odkladá, lebo nemocnici chýba krv jej krvnej skupiny.

A tak Santa urobí vianočný „zázrak“ – zavolá svojich bratov do nemocnice, aby darovali krv na operáciu dievčatka, a medzitým sa sestričkám podarí splniť jej vianočný sen, hoci obchody sú už zatvorené – sestrička Jana prinesie z domu pár balerín. A tak je Štedrý večer v nemocnici prežiarený detskou radosťou a veselým smiechom. Dievčatko sa chce poďakovať Santovi za jeho dary, a tak mu zaspieva vianočnú koledu spolu s celým oddelením. Neodolá ani večne zachmúrený Chromík, ktorý vôbec nie je vianočný typ! A tak tá pravá vianočná nálada zaplaví celú nemocnicu a všetky domácnosti našich divákov…

Sledujte špeciálnu vianočnú časť seriálu Sestričky v utorok o 20.30 h na Markíze a s predstihom na VOYO!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie