Extrémna premena Benita zo Skrytej vášne: Už to nie je žiadny tučko

Extrémna premena Benita zo Skrytej vášne: Už to nie je žiadny tučko

Pozrite sa, ako skvelo vyzerá dnes.

Kto by si vedel predstaviť obľúbenú telenovelu Skrytá vášeň bez uhundraného, večne hladného a „neznesiteľného“ tučka Benita? Vari azda nikto, keďže táto postava je jednou z najvtipnejších v celom seriáli. Na jeho bravúrnom stvárnení má zásluhu hlavne kolumbijský herec Giovanni Suárez Forero.

Ten sa po Skrytej vášni síce objavil i v ďalších seriálových projektoch, no potom ho zlákala skvelá pracovná príležitosť vo Venezuele, kde mu ponúkli manažérsku pozíciu v technologickej spoločnosti. Spolu s manželkou a prvou dcérou sa presťahoval do susednej krajiny za prácou na 10 rokov.

Skrytá vášeň - Benito

​Počas COVIDu ale spoločnosť skrachovala a on zostal bez práce. Začal preto podnikať v obchode a aktuálne sa venuje svojmu vlastnému biznisu s e-shopom s vecami pre bábätká.

Dnes má tri deti a aj atraktívnejší výzor a krásnu rodinku. Po tom, čo v roku 2020 počas boja s koronavírusom skončil v nemocnici na kyslíku, sa rozhodol podstúpiť bariatrickú operáciu, ktorá ho zmenila na nepoznanie. V súčasnosti namiesto pôvodných 150 kg váži takmer polovicu - iba 85 kíl.

FOTO:  Instagram Giovanni Suárez

Sledujte Skrytú vášeň od pondelka do piatka o 15.55 h na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie